fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У 2020 році податкові платежі «АрселорМіттал Кривий Ріг» склали 6,4 млрд грн

08/ 02/ 2021
  Кривий Ріг, 8 лютого 2021 р. Загальна сума платежів податків і зборів «АрселорМіттал Кривий Ріг» склала майже 6,4 млрд грн у 2020 році. З усієї суми податків і зборів на прямі платежі до бюджетів різних рівнів припадає 2,6 млрд грн, на частку ПДВ, сплаченого на митниці, - майже 2,8 млрд грн, на єдиний соціальний внесок - майже 1 млрд грн. З урахуванням імпортного ПДВ до загального фонду державного бюджету України від підприємства надійшли податкові платежі в сумі 3,9 млрд грн, а до місцевих бюджетів «АрселорМіттал Кривий Ріг» перерахував 1,5 млрд грн. Незважаючи на досить непросту ситуацію для всього бізнесу в 2020 році, пандемію COVID-19, карантинні обмеження та локдаун, низькі ціни та попит на металопродукцію у першому півріччі минулого року, підприємству вдалося забезпечити стабільний рівень платежів податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. Це стало суттєвою підтримкою у кризовий час для держави та місцевих громад. «АрселорМіттал Кривий Ріг» - один з найбільших платників податків у країні. За 15 років роботи АрселорМіттал в Україні підприємство сплатило державі понад 75 млрд грн податків і зборів: до державного бюджету - 24 млрд грн, до місцевого бюджету - понад 10 млрд грн, ПДВ на імпорт - 29 млрд грн і єдиний соціальний внесок - 12 млрд грн. При цьому екологічний податок за цей період склав понад 2 млрд грн.

Кривий Ріг, 8 лютого 2021 р. Загальна сума платежів податків і зборів «АрселорМіттал Кривий Ріг» склала майже 6,4 млрд грн у 2020 році. З усієї суми податків і зборів на прямі платежі до бюджетів різних рівнів припадає 2,6 млрд грн, на частку ПДВ, сплаченого на митниці, – майже 2,8 млрд грн, на єдиний соціальний внесок – майже 1 млрд грн.

З урахуванням імпортного ПДВ до загального фонду державного бюджету України від підприємства надійшли податкові платежі в сумі 3,9 млрд грн, а до місцевих бюджетів «АрселорМіттал Кривий Ріг» перерахував 1,5 млрд грн. Незважаючи на досить непросту ситуацію для всього бізнесу в 2020 році, пандемію COVID-19, карантинні обмеження та локдаун, низькі ціни та попит на металопродукцію у першому півріччі минулого року, підприємству вдалося забезпечити стабільний рівень платежів податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. Це стало суттєвою підтримкою у кризовий час для держави та місцевих громад.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» – один з найбільших платників податків у країні. За 15 років роботи АрселорМіттал в Україні підприємство сплатило державі понад 75 млрд грн податків і зборів: до державного бюджету – 24 млрд грн, до місцевого бюджету – понад 10 млрд грн, ПДВ на імпорт – 29 млрд грн і єдиний соціальний внесок – 12 млрд грн. При цьому екологічний податок за цей період склав понад 2 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: