fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкритий діалог Асоціації в Одесі з владою «Імплементація законодавчих змін, спрямованих на покращення інвестиційного клімату в Одеському регіоні»

25/ 04/ 2017
  Для обговорення їхньої імплементації та впливу на інвестиційний клімат в Одеському регіоні, 25 квітня 2017 року Південноукраїнський Офіс Асоціації запросив свої членські компанії до відкритого діалогу з владою. Серед запрошених експертів були керівники різних відомств, а саме перший заступник начальника ГУ ДФС в Одеській області Наталя Гулакова та заступник начальника ГУ ДФС в Одеській області Володимир Попов; Голова комісії з реорганізації, начальник Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального ГУ ДФС Вікторія Талпа; в. о. начальника ГУ Держпраці в Одеській області Єгор Єрошок та начальник управління з питань праці ГУ Держпраці в Одеській області Наталія Козирева; начальник управління електронних реєстрів ГУ Пенсійного Фонду України в Одеській області Ірина Чернявська. Під час зустрічі учасники обговорили деякі норми Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України відносно покращення інвестиційного клімату в Україні». Зокрема, говорили про реструктуризацію місцевих податкових інспекцій та розподіл сервісних і контрольно-перевірочних функцій в ДФС, зміни адміністрування ПДВ та його відшкодування, переваги використання Електронного кабінету платника податків. Бізнесу було важливо почути процесуальні питання підстав та порядку проведення перевірок Держпраці на 2017 рік, нові санкції за порушення трудового законодавства та поради щодо взаємодії роботодавців з інспекторами. Доповідачі також висвітлили питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення, виправлення помилок у звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Слід відмітити, що у першому кварталі поточного року з ініціативи Голови Одеської ОДА органами, з якими ми провели зустріч, було проведено масштабну роз’яснювальну роботу серед роботодавців щодо дотримання мінімального розміру заробітної плати. Як результат, спостерігається позитивна динаміка рівня середньої заробітної плати по Одеській області, за січень-березень 2017 року платниками податків Одещини до бюджетів всіх рівнів направлено 4 млрд грн (що на 1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року), а також зросли надходження податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску та військового збору. За результатами зустрічі присутні домовилися, що контролюючі органи й надалі сприятимуть створенню комфортних умов для суб’єктів господарювання, які сумлінно сплачують податки, створюють легальні робочі місця та виплачують працівникам належну заробітну плату. Ми дякуємо представникам влади за конструктивну зустріч та готовність співпрацювати з бізнесом!

Для обговорення їхньої імплементації та впливу на інвестиційний клімат в Одеському регіоні, 25 квітня 2017 року Південноукраїнський Офіс Асоціації запросив свої членські компанії до відкритого діалогу з владою.

Серед запрошених експертів були керівники різних відомств, а саме перший заступник начальника ГУ ДФС в Одеській області Наталя Гулакова та заступник начальника ГУ ДФС в Одеській області Володимир Попов; Голова комісії з реорганізації, начальник Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального ГУ ДФС Вікторія Талпа; в. о. начальника ГУ Держпраці в Одеській області Єгор Єрошок та начальник управління з питань праці ГУ Держпраці в Одеській області Наталія Козирева; начальник управління електронних реєстрів ГУ Пенсійного Фонду України в Одеській області Ірина Чернявська.

Під час зустрічі учасники обговорили деякі норми Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України відносно покращення інвестиційного клімату в Україні». Зокрема, говорили про реструктуризацію місцевих податкових інспекцій та розподіл сервісних і контрольно-перевірочних функцій в ДФС, зміни адміністрування ПДВ та його відшкодування, переваги використання Електронного кабінету платника податків.

Бізнесу було важливо почути процесуальні питання підстав та порядку проведення перевірок Держпраці на 2017 рік, нові санкції за порушення трудового законодавства та поради щодо взаємодії роботодавців з інспекторами. Доповідачі також висвітлили питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення, виправлення помилок у звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Слід відмітити, що у першому кварталі поточного року з ініціативи Голови Одеської ОДА органами, з якими ми провели зустріч, було проведено масштабну роз’яснювальну роботу серед роботодавців щодо дотримання мінімального розміру заробітної плати. Як результат, спостерігається позитивна динаміка рівня середньої заробітної плати по Одеській області, за січень-березень 2017 року платниками податків Одещини до бюджетів всіх рівнів направлено 4 млрд грн (що на 1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року), а також зросли надходження податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску та військового збору.

За результатами зустрічі присутні домовилися, що контролюючі органи й надалі сприятимуть створенню комфортних умов для суб’єктів господарювання, які сумлінно сплачують податки, створюють легальні робочі місця та виплачують працівникам належну заробітну плату. Ми дякуємо представникам влади за конструктивну зустріч та готовність співпрацювати з бізнесом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: