fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У 2017 році група компаній Glusco сплатила 3.2 млрд. грн. податків

22/ 02/ 2018
  За підсумками 2017 року група компаній Glusco сплатила 3.2 млрд. гривень податків та зборів до державного та місцевих бюджетів України, у тому числі, сплачено 1.65 млрд. гривень акцизного збору та 43.5 млн. гривень єдиного соціального внеску (ЄСВ). «Група Glusco веде свій бізнес, ґрунтуючись на принципах прозорості та відкритості, з дотриманням всіх норм чинного законодавства України. Зокрема, сьогодні у компанії працює більше ніж 1800 співробітників, які отримують офіційну заробітну плату та пакет соціальних гарантій. Як і будь-яка компанія, ми орієнтуємося на фінансовий результат та максимізацію прибутку, проте ми не забуваємо про соціальну відповідальність та відповідальність перед державою» - коментує прес-служба Glusco. Glusco - українська Група компаній, що у своїй роботі поєднує вітчизняний досвід із кращими європейськими практиками. Glusco Україна - дочірня компанія швейцарської Glusco Energy SA., акціонером якої є Нісан Моїсеєв. У грудні 2016 року в Антимонопольний комітет України надав Glusco Energy SA дозвіл на придбання мережі АЗС в Україні, що здійснювала діяльність під знаками для товарів і послуг ТНК, «Золотий гепард» та «Формула». У грудні 2017 року Glusco Energy SA завершила придбання мережі АЗС і стала її власником.

За підсумками 2017 року група компаній Glusco сплатила 3.2 млрд. гривень податків та зборів до державного та місцевих бюджетів України, у тому числі, сплачено 1.65 млрд. гривень акцизного збору та 43.5 млн. гривень єдиного соціального внеску (ЄСВ).

«Група Glusco веде свій бізнес, ґрунтуючись на принципах прозорості та відкритості, з дотриманням всіх норм чинного законодавства України. Зокрема, сьогодні у компанії працює більше ніж 1800 співробітників, які отримують офіційну заробітну плату та пакет соціальних гарантій. Як і будь-яка компанія, ми орієнтуємося на фінансовий результат та максимізацію прибутку, проте ми не забуваємо про соціальну відповідальність та відповідальність перед державою» – коментує прес-служба Glusco.

Glusco – українська Група компаній, що у своїй роботі поєднує вітчизняний досвід із кращими європейськими практиками. Glusco Україна – дочірня компанія швейцарської Glusco Energy SA., акціонером якої є Нісан Моїсеєв. У грудні 2016 року в Антимонопольний комітет України надав Glusco Energy SA дозвіл на придбання мережі АЗС в Україні, що здійснювала діяльність під знаками для товарів і послуг “ТНК”, «Золотий гепард» та «Формула». У грудні 2017 року Glusco Energy SA завершила придбання мережі АЗС і стала її власником.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: