fbpx

Тиждень Європою без грошей та мобільного зв’язку!

29/ 01/ 2020
    Українські студенти знову можуть випробувати себе у крутій пригоді від Red Bull! До 17 лютого триває прийом заявок на Red Bull Can You Make It? 2020, проект для студентів, які готові ризикнути та вирушити в тижневу подорож Європою без грошей та мобільного звязку. Єдиною валютою мандрівників будуть банки Red Bull, які вони зможуть обмінювати на нічліг, переїзди та враження. До 17 лютого 2020 року творчі та амбітні студенти, які хочуть взяти участь у цій пригоді, можуть зібрати команду з трьох людей, зняти вражаюче відео про те, чому саме вони повинні поїхати в цю подорож, і подати заявку на сайті проекту. З усіх претендентів шляхом онлайн-голосування та суддівського відбору буде обрано одну команду з України, яка подастся в Європу брати участь у пригоді Red Bull Can You Make It? Надихайтесь відео про проект Red Bull Can You Make It ─ це змагання, в якому важливо не те, коли ти добрався до фінішу, а те як саме ти це зробив. Результати команд будуть оцінюватися за трьома категоріями: кількість набраних балів за виконання завдань на Контрольних точках - чекпойнтах, кількість набраних балів за виконання завдань зі «Списку Пригод» і підтримка команди у соціальних мережах. Взяти участь у змаганні можуть будь-які студенти країни, які досягли 18 років. Прийом заявок відкрито на сайті до 17 лютого 2020 року. 21 квітня 200 команд з 60 країн будуть розподілені серед пяти стартових точок Європи: Барселона, Мілан, Будапешт, Копенгаген і Амстердам. Кожна команда здасть усі свої готівкові гроші, кредитні картки і особисті телефони, та отримає запас банок Red Bull, який на тиждень замінить мандрівникам гроші. Команди-учасники зможуть створити власні маршрути подорожі, відвідуючи чек-пойнти в різних європейських містах, де їх чекатимуть різного роду завдання, за виконання яких команди будуть отримувати бали. Крім цього, протягом всієї подорожі учасники будуть публікувати фото- та відео-щоденники в соціальних мережах, забезпечуючи собі додаткову підтримку глядачів, відповідно більше балів! За час тижневої подорожі команди повинні зупинитися як мінімум в шести чек-пойнтах, після чого вони зможуть фінішувати в Берліні. Учасникам минулих сезонів Red Bull Can You Make It? вдавалося обміняти банки Red Bull як на автобусні квитки і скромний номер в хостелі, так і на політ на вертольоті чи ніч у пятизірковому готелі! На що неймовірного учасникам вдастся обміняти банки цього року? Тут можна прочитати про враження минулорічних українських переможців – команди Kozaks: https://www.redbull.com/ua-uk/can-you-make-it-2018-the-kozaks Етапи проекту: до 17 лютого 2020 року - Прийом заявок 18 - 24 лютого - Онлайн-голосування 9 березня - Визначення команди-переможниці, яка представлятиме Україну 21 - 28 квітня - Тиждень подорожі Red Bull Can You Make It? Реєстрація та деталі: https://canyoumakeit.redbull.com/uk-ua
01/

 

Українські студенти знову можуть випробувати себе у крутій пригоді від Red Bull!

До 17 лютого триває прийом заявок на Red Bull Can You Make It? 2020, проект для студентів, які готові ризикнути та вирушити в тижневу подорож Європою без грошей та мобільного зв’язку. Єдиною валютою мандрівників будуть банки Red Bull, які вони зможуть обмінювати на нічліг, переїзди та враження.

До 17 лютого 2020 року творчі та амбітні студенти, які хочуть взяти участь у цій пригоді, можуть зібрати команду з трьох людей, зняти вражаюче відео про те, чому саме вони повинні поїхати в цю подорож, і подати заявку на сайті проекту.

З усіх претендентів шляхом онлайн-голосування та суддівського відбору буде обрано одну команду з України, яка подастся в Європу брати участь у пригоді Red Bull Can You Make It? Надихайтесь відео про проект

Red Bull Can You Make It ─ це змагання, в якому важливо не те, коли ти добрався до фінішу, а те як саме ти це зробив. Результати команд будуть оцінюватися за трьома категоріями: кількість набраних балів за виконання завдань на Контрольних точках – чекпойнтах, кількість набраних балів за виконання завдань зі «Списку Пригод» і підтримка команди у соціальних мережах.

Взяти участь у змаганні можуть будь-які студенти країни, які досягли 18 років. Прийом заявок відкрито на сайті до 17 лютого 2020 року.

21 квітня 200 команд з 60 країн будуть розподілені серед п’яти стартових точок Європи: Барселона, Мілан, Будапешт, Копенгаген і Амстердам. Кожна команда здасть усі свої готівкові гроші, кредитні картки і особисті телефони, та отримає запас банок Red Bull, який на тиждень замінить мандрівникам гроші.

Команди-учасники зможуть створити власні маршрути подорожі, відвідуючи чек-пойнти в різних європейських містах, де їх чекатимуть різного роду завдання, за виконання яких команди будуть отримувати бали. Крім цього, протягом всієї подорожі учасники будуть публікувати фото- та відео-щоденники в соціальних мережах, забезпечуючи собі додаткову підтримку глядачів, відповідно більше балів!

За час тижневої подорожі команди повинні зупинитися як мінімум в шести чек-пойнтах, після чого вони зможуть фінішувати в Берліні.

Учасникам минулих сезонів Red Bull Can You Make It? вдавалося обміняти банки Red Bull як на автобусні квитки і скромний номер в хостелі, так і на політ на вертольоті чи ніч у п’ятизірковому готелі! На що неймовірного учасникам вдастся обміняти банки цього року? Тут можна прочитати про враження минулорічних українських переможців – команди Kozaks: https://www.redbull.com/ua-uk/can-you-make-it-2018-the-kozaks

Етапи проекту:

  • до 17 лютого 2020 року – Прийом заявок
  • 18 – 24 лютого – Онлайн-голосування
  • 9 березня – Визначення команди-переможниці, яка представлятиме Україну
  • 21 – 28 квітня – Тиждень подорожі Red Bull Can You Make It?

Реєстрація та деталі: https://canyoumakeit.redbull.com/uk-ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: