fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тисячна компанія стала частиною бізнес-спільноти!

30/ 10/ 2018
    Тисяча компаній, що працюють в 25 комітетах Асоціації, відтепер об’єднуються під одним «дахом» – Європейською Бізнес Асоціацією. Так, 29 жовтня до Асоціації приєдналась компанія, яка стала, тисячною в родині бізнес-спільноти. Нею стала MASTER-AVIA, обслуговуюча компанія ✈ аеропорту «Київ». Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Асоціація – це кожна з 1000 компаній. Без класного, активного та якісного бізнесу було б неможливо розвинути таку потужну організацію, якою ЄБА є на сьогодні. Дякую кожному бізнесу за ваш ентузіазм, щоденну роботу та нові ідеї. Ми всі разом, як бізнес-спільнота, допомагаємо щодня розвивати нашу країну, аби Україна була кращим місцем для ведення бізнесу і життя. Щодня працюємо над тим, щоб разом з державними діячами та інституціями створювати стабільний та надійний бізнес-клімат в країні. А найголовніше – дійсно маємо в цьому потенціал. Постійно в цьому переконуюсь і чую такі ж відгуки від міжнародних партнерів. На сьогодні Асоціація – це не лише великі компанії, але й представники середнього бізнесу. Загалом, компанії представляють 59 країн світу і 97 секторів діяльності. Разом, компанії створюють близько 2 млн робочих місць для зайнятості населення. А сума податків, сплачених до державного бюджету сягає десятків мільярдів гривень. «Також ми маємо чудову та професійну команду – у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові . Тож перша 1000 – знакова частина нашого сходження на Еверест – об’єднання і процвітання бізнесу в Україні. Прагнемо до наступних вершин, щоб голос бізнесу в країні ставав все сильнішим», - додала пані Дерев’янко. Крім того, завжди є місце для змін та якісних трансформацій. А враховуючи, що Україна має дуже зручне географічне розташування, талановитих та здібних людей, маємо всі шанси вирости до європейського лідера та забезпечити якісний інвестиційний клімат.

 

Тисяча компаній, що працюють в 25 комітетах Асоціації, відтепер об’єднуються під одним «дахом» – Європейською Бізнес Асоціацією. Так, 29 жовтня до Асоціації приєдналась компанія, яка стала, тисячною в родині бізнес-спільноти. Нею стала MASTER-AVIA, обслуговуюча компанія ✈ аеропорту «Київ».

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Асоціація – це кожна з 1000 компаній. Без класного, активного та якісного бізнесу було б неможливо розвинути таку потужну організацію, якою ЄБА є на сьогодні. Дякую кожному бізнесу за ваш ентузіазм, щоденну роботу та нові ідеї. Ми всі разом, як бізнес-спільнота, допомагаємо щодня розвивати нашу країну, аби Україна була кращим місцем для ведення бізнесу і життя. Щодня працюємо над тим, щоб разом з державними діячами та інституціями створювати стабільний та надійний бізнес-клімат в країні. А найголовніше – дійсно маємо в цьому потенціал. Постійно в цьому переконуюсь і чую такі ж відгуки від міжнародних партнерів.

На сьогодні Асоціація – це не лише великі компанії, але й представники середнього бізнесу. Загалом, компанії представляють 59 країн світу і 97 секторів діяльності. Разом, компанії створюють близько 2 млн робочих місць для зайнятості населення. А сума податків, сплачених до державного бюджету сягає десятків мільярдів гривень.

«Також ми маємо чудову та професійну команду – у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові . Тож перша 1000 – знакова частина нашого сходження на Еверест – об’єднання і процвітання бізнесу в Україні. Прагнемо до наступних вершин, щоб голос бізнесу в країні ставав все сильнішим», – додала пані Дерев’янко.

Крім того, завжди є місце для змін та якісних трансформацій. А враховуючи, що Україна має дуже зручне географічне розташування, талановитих та здібних людей, маємо всі шанси вирости до європейського лідера та забезпечити якісний інвестиційний клімат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: