fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Творимо добро»: компанія «ТЕДІС Україна» продовжує допомагати будинкам престарілих

22/ 02/ 2021
  До Всесвітнього дня соціальної справедливості, який відзначається 20 лютого, компанія «ТЕДІС Україна» передала гуманітарну допомогу будинкам престарілих в Київській, Львівській, Вінницькій, Полтавській, Сумській та Донецькій областях в рамках всеукраїнського соціального проєкту «Творимо добро». Кожен будинок престарілих отримав санітарно-гігієнічні набори, в які увійшли підгузки для дорослих, одноразові поглинаючі пелюшки, медичні маски та антисептичні засоби. «Ми продовжуємо надавати системну допомогу будинкам престарілих, щоб з одного боку, підтримати тих, хто в них проживає, а з іншого – полегшити роботу медичного персоналу. Уже розробляємо подальші ініціативи в рамках проекту «Творимо добро», щоб наші підопічні відчували тепло і турботу», – прокоментував заступник генерального директора з корпоративних зв’язків «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко. Нагадаємо, до проєкту «Творимо добро» увійшли Будинок ветеранів сцени ім. Н.Ужвий (Київська область), хоспіс в м.Угнів (Львівська область), Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та людей похилого віку, Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Полтавська область), Маріупольський пансіонат для ветеранів війни та праці №2 і Сумській геріатричний пансіонат для ветеранів війни і праці. Зараз в цих будинках перебувають 613 людей похилого віку у віці до 102 років. На першому етапі проєкту «Творимо добро» компанія «ТЕДІС Україна» передала святкові набори до новорічних та різдвяних свят. Проект реалізується згідно Глобальним цілям сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, «Подолання бідності» (Ціль 1) і «Міцне здоров’я» (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей похилого віку та особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живуть в спеціальних соціальних установах. Довідка про компанію «ТЕДІС Україна» «ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 50 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 2500 співробітників. Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік. Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine. https://tedis.ua/ E-mail для ЗМІ: pr@tedis.ua

До Всесвітнього дня соціальної справедливості, який відзначається 20 лютого, компанія «ТЕДІС Україна» передала гуманітарну допомогу будинкам престарілих в Київській, Львівській, Вінницькій, Полтавській, Сумській та Донецькій областях в рамках всеукраїнського соціального проєкту «Творимо добро».

Кожен будинок престарілих отримав санітарно-гігієнічні набори, в які увійшли підгузки для дорослих, одноразові поглинаючі пелюшки, медичні маски та антисептичні засоби.

«Ми продовжуємо надавати системну допомогу будинкам престарілих, щоб з одного боку, підтримати тих, хто в них проживає, а з іншого – полегшити роботу медичного персоналу. Уже розробляємо подальші ініціативи в рамках проекту «Творимо добро», щоб наші підопічні відчували тепло і турботу», – прокоментував заступник генерального директора з корпоративних зв’язків «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко.

Нагадаємо, до проєкту «Творимо добро» увійшли Будинок ветеранів сцени ім. Н.Ужвий (Київська область), хоспіс в м.Угнів (Львівська область), Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та людей похилого віку, Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Полтавська область), Маріупольський пансіонат для ветеранів війни та праці №2 і Сумській геріатричний пансіонат для ветеранів війни і праці. Зараз в цих будинках перебувають 613 людей похилого віку у віці до 102 років.

На першому етапі проєкту «Творимо добро» компанія «ТЕДІС Україна» передала святкові набори до новорічних та різдвяних свят.

Проект реалізується згідно Глобальним цілям сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, «Подолання бідності» (Ціль 1) і «Міцне здоров’я» (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей похилого віку та особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живуть в спеціальних соціальних установах.

Довідка про компанію «ТЕДІС Україна»

«ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 50 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 2500 співробітників.

Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік.

Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine.

https://tedis.ua/

E-mail для ЗМІ: pr@tedis.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: