fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Творімо добро»: «ТЕДІС Україна» розширила географію соціальної допомоги

19/ 04/ 2021
  Всеукраїнський соціальний проєкт підтримки державних будинків для людей похилого віку, ініційований компанією «ТЕДІС Україна», розширив географію ще на дві області – Івано-Франківську та Хмельницьку. Тепер «ТЕДІС Україна» також опікується Івано-Франківським геріатричним пансіонатом і Бахматовецьким будинком-інтернатом для громадян похилого віку та інвалідів (Хмельницька область). «Наш соціальний проєкт «Творімо добро» продовжує свій розвиток. Ми розуміємо, що людям похилого віку потрібна систематична допомога і підтримка, тому вирішили взяти ще два геріатрічних закладу під опіку. Після реалізації двох етапів проєкту ми отримали багато позитивних відгуків, що ще раз підтвердило актуальність обраної нами соціальної ініціативи», – підкреслив заступник генерального директора з корпоративних зв’язків «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко. Таким чином, тепер проєкт «Творімо добро» охоплює сім областей. Крім Івано-Франківської та Хмельницької, це Львівська, Вінницька, Полтавська, Сумська та Донецька області. Всього в опікуваних компанією «ТЕДІС Україна» будинках престарілих проживає понад тисячу осіб, найстаршій з яких 102 року. Найближчим часом «ТЕДІС Україна» передасть їм нову партію гуманітарної допомоги, яка на цей раз буде складатися з індивідуальних засобів захисту від коронавируса. Нагадаємо, що компанія «ТЕДІС Україна» в партнерстві з «Ліга.net» підготовили спеціальний проєкт «Наші літні. Як живуть у спецзакладах люди похилого віку». Ознайомитися з ним можна по цьому посиланню – https://project.liga.net/projects/tedis-geriatrics-ua/

Всеукраїнський соціальний проєкт підтримки державних будинків для людей похилого віку, ініційований компанією «ТЕДІС Україна», розширив географію ще на дві області – Івано-Франківську та Хмельницьку. Тепер «ТЕДІС Україна» також опікується Івано-Франківським геріатричним пансіонатом і Бахматовецьким будинком-інтернатом для громадян похилого віку та інвалідів (Хмельницька область).

«Наш соціальний проєкт «Творімо добро» продовжує свій розвиток. Ми розуміємо, що людям похилого віку потрібна систематична допомога і підтримка, тому вирішили взяти ще два геріатрічних закладу під опіку. Після реалізації двох етапів проєкту ми отримали багато позитивних відгуків, що ще раз підтвердило актуальність обраної нами соціальної ініціативи», – підкреслив заступник генерального директора з корпоративних зв’язків «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко.

Таким чином, тепер проєкт «Творімо добро» охоплює сім областей. Крім Івано-Франківської та Хмельницької, це Львівська, Вінницька, Полтавська, Сумська та Донецька області. Всього в опікуваних компанією «ТЕДІС Україна» будинках престарілих проживає понад тисячу осіб, найстаршій з яких 102 року. Найближчим часом «ТЕДІС Україна» передасть їм нову партію гуманітарної допомоги, яка на цей раз буде складатися з індивідуальних засобів захисту від коронавируса.

Нагадаємо, що компанія «ТЕДІС Україна» в партнерстві з «Ліга.net» підготовили спеціальний проєкт «Наші літні. Як живуть у спецзакладах люди похилого віку». Ознайомитися з ним можна по цьому посиланню – https://project.liga.net/projects/tedis-geriatrics-ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: