fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Турнір Західноукраїнського офісу Асоціації з міні-футболу 2018

26/ 05/ 2018
    В останню суботу травня поки всі чекали Лігу чемпіонів, а хтось готувався до зелених свят, команди з шаленим футбольним завзяттям боролися за першість у Турнірі Західноукраїнського офісу Асоціації з міні-футболу 2018. 18 команд взяли участь в новому експериментальному форматі Турніру, що об’єднав 4 групи команд навколо минулорічних гравців професійної ліги. Кожна команда показала себе з найкращої сторони: хтось чудовий у захисті, хтось у нападі, а хтось до останнього не пропускав мяч суперника у власні ворота. Кожен вартий був перемоги, але удача та завзяття стали на сторону наступних: переможцем Турніру стала команда “Ен Джі Метал”, почесне срібло в руках “GlobalLogic” і бронза - за командою “Кредобанк”. Традиційно судді Турніру обирали переможців і у індивідуальних номінаціях: Найкращий гравець: Максимик Олег (Ен Джі Метал) Найкращий воротар: Карплюк Андрій (Ен Джі Метал) Найкращий нападник: Перун Андрій (GlobalLogic) Найкращий захисник: Мазепа Роман (Кредобанк) Вітаємо команди та гравців ще раз, бажаємо міцного здоровя, нових перемог та ефектних ігор! Від імені учасників Турніру хочемо висловити окрему подяку нашим партнерам: Асоціації футзалу Львівщини, транспортному партнеру - компанії “GTL” та партнерам призового фонду - території командних розваг “Quest Ground” та Львівській пивоварні (Carlsberg Ukraine)! Чекаємо всіх наступного року в останні вихідні травня, щоб знову позмагатися за кубок Асоціації!
01/

 

В останню суботу травня поки всі чекали Лігу чемпіонів, а хтось готувався до зелених свят, команди з шаленим футбольним завзяттям боролися за першість у Турнірі Західноукраїнського офісу Асоціації з міні-футболу 2018.

18 команд взяли участь в новому експериментальному форматі Турніру, що об’єднав 4 групи команд навколо минулорічних гравців професійної ліги.

Кожна команда показала себе з найкращої сторони: хтось чудовий у захисті, хтось у нападі, а хтось до останнього не пропускав м’яч суперника у власні ворота.

Кожен вартий був перемоги, але удача та завзяття стали на сторону наступних: переможцем Турніру стала команда “Ен Джі Метал”, почесне срібло в руках “GlobalLogic” і бронза – за командою “Кредобанк”.

Традиційно судді Турніру обирали переможців і у індивідуальних номінаціях:

  1. Найкращий гравець: Максимик Олег (Ен Джі Метал)
  2. Найкращий воротар: Карплюк Андрій (Ен Джі Метал)
  3. Найкращий нападник: Перун Андрій (GlobalLogic)
  4. Найкращий захисник: Мазепа Роман (Кредобанк)

Вітаємо команди та гравців ще раз, бажаємо міцного здоров’я, нових перемог та ефектних ігор!

Від імені учасників Турніру хочемо висловити окрему подяку нашим партнерам: Асоціації футзалу Львівщини, транспортному партнеру – компанії “GTL” та партнерам призового фонду – території командних розваг “Quest Ground” та Львівській пивоварні (Carlsberg Ukraine)!

Чекаємо всіх наступного року в останні вихідні травня, щоб знову позмагатися за кубок Асоціації!

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: