fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Tuborg випустив лімітовану банку з AR-виступом відомого ді-джея

14/ 07/ 2021
  Спеціально до літнього фестивального сезону бренд Tuborg від Carlsberg Ukraine представив лімітований дизайн банки з QR-кодом. Завдяки передовим технологіям, вона наповнить ритмом та драйвом шанувальників неповторногосмаку легкого пива. Відсканувавши QR-код, можна потрапити на сайт та у форматі доповненої реальності відвідати концерт французького ді-джея. Це літо точно буде незабутнім! Автор хітів The world is mine, Memories, Titanium об’єднав зусилля разом із Tuborg, щоб зробити людей з усіх куточків світу ближче та подарувати нову пісню під назвою Get Together. Тепер почути музичну новинку у концертному форматі можна не покидаючи своєї домівки. Фанати виконавця з різних континентів зможуть здобути віртуальний досвід та надихнутися виступом ді-джея за допомогою власного смартфона. Шукайте лімітовану банку до кінця серпня у всіх точках продажу продукції по Україні.

Спеціально до літнього фестивального сезону бренд Tuborg від Carlsberg Ukraine представив лімітований дизайн банки з QR-кодом.

Завдяки передовим технологіям, вона наповнить ритмом та драйвом шанувальників неповторногосмаку легкого пива. Відсканувавши QR-код, можна потрапити на сайт та у форматі доповненої реальності відвідати концерт французького ді-джея. Це літо точно буде незабутнім!

Автор хітів The world is mine, Memories, Titanium об’єднав зусилля разом із Tuborg, щоб зробити людей з усіх куточків світу ближче та подарувати нову пісню під назвою Get Together. Тепер почути музичну новинку у концертному форматі можна не покидаючи своєї домівки. Фанати виконавця з різних континентів зможуть здобути віртуальний досвід та надихнутися виступом ді-джея за допомогою власного смартфона.

Шукайте лімітовану банку до кінця серпня у всіх точках продажу продукції по Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: