fbpx

Центр «Розвиток КСВ» започатковує медіапроєкт «СОVID-19: бізнес для громад»

24/ 03/ 2020
  CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» хоче стимулювати компанії допомагати громадам та медичним закладам в умовах поширення коронавірусу COVID-19. Тому ми розпочинаємо медіапроєкт «СОVID-19: бізнес для громад». Українському бізнесу сьогодні надважливо згуртуватися заради однієї спільної мети – вберегти населення від пандемії коронавірусу COVID-19. Медіапроєкт створений задля популяризації ідеї залучення українських соціально відповідальних компаній до мобілізації ресурсів для захисту громади. «У Загальній групі “СОVID-19: бізнес для громад” ми щодня налагоджуємо ефективну та своєчасну комунікацію між українськими компаніями задля об’єднання зусиль навколо потреб громади, зокрема медичних закладів по всій Україні. У нашому медіапроєкті «СОVID-19: бізнес для громад» ми хочемо розповісти про соціально відповідальний бізнес, який підтримує громаду, усій Україні», – розповідає керівниця Центру «Розвиток КСВ», МАРИНА САПРИКІНА. Бізнес активно приєднується до групи «COVID-19: Бізнес для громад». Низка компаній вже заявила про надання благодійної допомоги задля протидії коронавірусу. Щодня ми публікуємо історії українських компаній, що роблять такі важливі внески під час поширення пандемії, на нашій сторінці Facebook. В рамках медіапроєкту «COVID-19: Бізнес для громад» ми прагнемо не лише залучити якомога більше компаній до соціальної місії в умовах поширення COVID-19, але й навчити компанії підтримувати правильно. Тому організовуємо серію вебінарів для бізнесу. Компанії зможуть дізнатися як правильно допомагати медичним закладам та чому варто це робити. Центр «Розвиток КСВ» запрошує бізнес долучитися до ініціативи та підтримати свою громаду. Якщо Ваша компанія вже скерувала свої сили на вирішення нагальних медичних потреб, просимо розповісти про це та стати частиною нашого медіапроєкту «COVID-19: Бізнес для громад». За детальною інформацією звертайтеся до комунікаційної менеджерки Іванни Ватраль, +38 063 178 92 94, pr@csr-ukraine.org Дякуємо за Вашу соціально відповідальну позицію!

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» хоче стимулювати компанії допомагати громадам та медичним закладам в умовах поширення коронавірусу COVID-19. Тому ми розпочинаємо медіапроєкт «СОVID-19: бізнес для громад».

Українському бізнесу сьогодні надважливо згуртуватися заради однієї спільної мети – вберегти населення від пандемії коронавірусу COVID-19. Медіапроєкт створений задля популяризації ідеї залучення українських соціально відповідальних компаній до мобілізації ресурсів для захисту громади.

«У Загальній групі “СОVID-19: бізнес для громад” ми щодня налагоджуємо ефективну та своєчасну комунікацію між українськими компаніями задля об’єднання зусиль навколо потреб громади, зокрема медичних закладів по всій Україні. У нашому медіапроєкті «СОVID-19: бізнес для громад» ми хочемо розповісти про соціально відповідальний бізнес, який підтримує громаду, усій Україні», – розповідає керівниця Центру «Розвиток КСВ», МАРИНА САПРИКІНА.

Бізнес активно приєднується до групи «COVID-19: Бізнес для громад». Низка компаній вже заявила про надання благодійної допомоги задля протидії коронавірусу.

Щодня ми публікуємо історії українських компаній, що роблять такі важливі внески під час поширення пандемії, на нашій сторінці Facebook.

В рамках медіапроєкту «COVID-19: Бізнес для громад» ми прагнемо не лише залучити якомога більше компаній до соціальної місії в умовах поширення COVID-19, але й навчити компанії підтримувати правильно. Тому організовуємо серію вебінарів для бізнесу. Компанії зможуть дізнатися як правильно допомагати медичним закладам та чому варто це робити.

Центр «Розвиток КСВ» запрошує бізнес долучитися до ініціативи та підтримати свою громаду.

Якщо Ваша компанія вже скерувала свої сили на вирішення нагальних медичних потреб, просимо розповісти про це та стати частиною нашого медіапроєкту «COVID-19: Бізнес для громад».

За детальною інформацією звертайтеся до комунікаційної менеджерки Іванни Ватраль,

+38 063 178 92 94, pr@csr-ukraine.org

Дякуємо за Вашу соціально відповідальну позицію!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: