fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Триває процедура погодження Проекту постанови про скасування 10% надбавки на медичні вироби

27/ 11/ 2018
  Перехід до наступного етапу відбувся 22 листопада 2018 року Європейська Бізнес Асоціація повідомляє, що Проект Постанови КМУ, що скасовує 10% надбавку на медичні вироби, був опрацьований Міністерством аграрної політики та продовольства України і перейшов на наступний етап опрацювання 22 листопада 2018 року. Представники ЄБА мали нагоду додатково підтвердити, що відповідний лист був надісланий Мінагрополітики у той же день, а 26 листопада 2018 року він вже був отриманий Держпродспоживслужбою. Таким чином, наступним кроком має стати передача позиції Держпродспоживслужби до Міністерства охорони здоров’я. Сподіваємось, позиція, що передаватиметься, не стане на заваді остаточному скасуванню 10% надбавки. Як загальновідомо, такий крок є вкрай необхідним для ефективної діяльності «білих» компаній-виробників та сприятиме надходженню високотехнологічної медичної продукції до українських лікувальних та діагностичних закладів. Як вже повідомлялось раніше, проект про скасування 10% надбавки вже підтримується Мінекономрозвитку, МОЗ, ДРС, МінФін. Ми продовжуємо уважно відслідковувати усі етапи проходження проекту Постанови КМУ. Професійна спільнота очікує, що проект зможе бути затверджений КМУ ще в цьому році. Маємо нагоду висловити вдячність за ретельну і послідовну увагу до цього питання від Адміністрації Президента України, Мінекономрозвитку та МОЗ. Зацікавленість у остаточному вирішенні цієї ситуації сприяла пришвидшенню проходження Проектом Постанови КМУ відповідних етапів.

Перехід до наступного етапу відбувся 22 листопада 2018 року

Європейська Бізнес Асоціація повідомляє, що Проект Постанови КМУ, що скасовує 10% надбавку на медичні вироби, був опрацьований Міністерством аграрної політики та продовольства України і перейшов на наступний етап опрацювання 22 листопада 2018 року.

Представники ЄБА мали нагоду додатково підтвердити, що відповідний лист був надісланий Мінагрополітики у той же день, а 26 листопада 2018 року він вже був отриманий Держпродспоживслужбою.

Таким чином, наступним кроком має стати передача позиції Держпродспоживслужби до Міністерства охорони здоров’я. Сподіваємось, позиція, що передаватиметься, не стане на заваді остаточному скасуванню 10% надбавки.

Як загальновідомо, такий крок є вкрай необхідним для ефективної діяльності «білих» компаній-виробників та сприятиме надходженню високотехнологічної медичної продукції до українських лікувальних та діагностичних закладів. Як вже повідомлялось раніше, проект про скасування 10% надбавки вже підтримується Мінекономрозвитку, МОЗ, ДРС, МінФін.

Ми продовжуємо уважно відслідковувати усі етапи проходження проекту Постанови КМУ.

Професійна спільнота очікує, що проект зможе бути затверджений КМУ ще в цьому році. Маємо нагоду висловити вдячність за ретельну і послідовну увагу до цього питання від Адміністрації Президента України, Мінекономрозвитку та МОЗ. Зацікавленість у остаточному вирішенні цієї ситуації сприяла пришвидшенню проходження Проектом Постанови КМУ відповідних етапів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: