fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Три кейси контролю бізнес-ризиків в новій LIGA360

07/ 06/ 2024
  11 червня компанія LIGA ZAKON презентує нову LIGA360. Відтепер єдиний продукт для контролю ризиків та аргументованих рішень.  Запрошуємо на онлайн-презентацію. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ   Як ти зможеш використовувати нову LIGA360?. Кейс 1: Контроль репутаційних ризиків Тепер ти зможеш контролювати згадки про свою компанію ще ефективніше. Отримай 120 тис. медіаджерел на щоденному моніторингу + аналітичні звіти. Кейс 2: Контроль санкційних ризиків Санкційні звʼязки компанії - не такі очевидні, як здаються на перший погляд. В LIGA360 є спеціальний режим пошуку, що дозволить виявити чи організація повʼязана з санкційними особами та компаніями. Навіть якщо цей звʼязок прихований за довгим ланцюжком підставних фірм. Кейс 3: Контроль регуляторних ризиків В умовах воєнного стану регуляторні вимоги стрімко змінюються: щодо військового обліку працівників, бронювання тощо. В LIGA360 можна встановити моніторинг всіх документів за тематикою - включно із новими законами, аналітикою, судовими рішеннями. Так ти не пропустиш жодних змін. Більше кейсів використання нової LIGA360 розкажемо на онлайн-презентації 11 червня. Нова LIGA360 змінює все. LIGA ZAKON обєднала різні потоки інформації у єдиному комплексному продукті, щоб українські бізнеси ухвалювали ефективні рішення та вчасно виявляли юридичні, регуляторні, судові, фінансові та репутаційні ризики. Ми повністю переосмислили платформу як за виглядом, так і за функціоналом та наповненням. І ось головні відмінності: Новий дизайн, що забезпечить тіснішу інтеграцію між різними джерелами. Нові режими перевірки контрагентів: санкційні звʼязки, міжнародні звʼязки, родинні звʼязки, пошук звʼязків між компанією “А” та “Б”. Нові юрисдикції та джерела інформації: досьє компаній з 5 юрисдикцій (Україна, Велика Британія, Кіпр, Латвія та росія) + 46 санкційних списків. Наскрізний пошук в усіх розділах: компанії, персони, НПА і аналітика Нові функції: моніторинг пошукових запитів, історія запитів, аналітика медіазгадок. Дізнатись більше про нову LIGA360 можна тут.

11 червня компанія LIGA ZAKON презентує нову LIGA360. Відтепер єдиний продукт для контролю ризиків та аргументованих рішень. 

Запрошуємо на онлайн-презентацію.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

 

Як ти зможеш використовувати нову LIGA360?

Кейс 1: Контроль репутаційних ризиків

Тепер ти зможеш контролювати згадки про свою компанію ще ефективніше. Отримай 120 тис. медіаджерел на щоденному моніторингу + аналітичні звіти.

Кейс 2: Контроль санкційних ризиків

Санкційні звʼязки компанії – не такі очевидні, як здаються на перший погляд. В LIGA360 є спеціальний режим пошуку, що дозволить виявити чи організація повʼязана з санкційними особами та компаніями. Навіть якщо цей звʼязок прихований за довгим ланцюжком підставних фірм.

Кейс 3: Контроль регуляторних ризиків

В умовах воєнного стану регуляторні вимоги стрімко змінюються: щодо військового обліку працівників, бронювання тощо. В LIGA360 можна встановити моніторинг всіх документів за тематикою – включно із новими законами, аналітикою, судовими рішеннями. Так ти не пропустиш жодних змін.

Більше кейсів використання нової LIGA360 розкажемо на онлайн-презентації 11 червня.

Нова LIGA360 змінює все

LIGA ZAKON об’єднала різні потоки інформації у єдиному комплексному продукті, щоб українські бізнеси ухвалювали ефективні рішення та вчасно виявляли юридичні, регуляторні, судові, фінансові та репутаційні ризики.

Ми повністю переосмислили платформу як за виглядом, так і за функціоналом та наповненням. І ось головні відмінності:

  • Новий дизайн, що забезпечить тіснішу інтеграцію між різними джерелами.
  • Нові режими перевірки контрагентів: санкційні звʼязки, міжнародні звʼязки, родинні звʼязки, пошук звʼязків між компанією “А” та “Б”.
  • Нові юрисдикції та джерела інформації: досьє компаній з 5 юрисдикцій (Україна, Велика Британія, Кіпр, Латвія та росія) + 46 санкційних списків.
  • Наскрізний пошук в усіх розділах: компанії, персони, НПА і аналітика
  • Нові функції: моніторинг пошукових запитів, історія запитів, аналітика медіазгадок.

Дізнатись більше про нову LIGA360 можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: