fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТРЦ «Ocean Mall»

28/ 05/ 2019
    ТРЦ «Ocean Mall» - стане одним з технічно складних обєктів, які коли-небудь були побудовані в Києві з англійською торговою архітектурою. Відкриття торгового-розважального центру планується в 2020 року. Відповідно до проекту ТРЦ «Ocean Mall» представляє собою 5-ти поверхову будівлю з великим розважальним Діджитал парком, кінотеатром, автостоянкою і магазинами. Найбільш очікуваний  магазин для України шведський рітейлер IKEA який відкриється в Україні вперше. Загальна площа проекту становить 300 000 кв. м. Відмінна особливість цього обєкта - широке використання попередньо напруженого залізобетону як в зоні торгових залів (довжина балок 22-х метрів), так і в паркінгу (18- метрів проліт). Співробітниками ТОВ «УЛЬМА Опалубка Україна» контролювався весь процес будівництва і надавалась  професійно технічна  підтримка проекту. Дотримання всіх рекомендацій дозволило  забудовнику одночасно  використовувати різноманітні системи обладнання. Для будівництва використовували стінову опалубку  системи PRIMO, ORMA для формування стін і колон, горизонтальну опалубку ENKOFLEX, систему опор для вертикального навантаження T-60, опалубку круглих колон TUBUS, радіальна опалубка системи BIRA.
01/

 

ТРЦ «Ocean Mall» – стане одним з технічно складних об’єктів, які коли-небудь були побудовані в Києві з англійською торговою архітектурою.

Відкриття торгового-розважального центру планується в 2020 року.

Відповідно до проекту ТРЦ «Ocean Mall» представляє собою 5-ти поверхову будівлю з великим розважальним Діджитал парком, кінотеатром, автостоянкою і магазинами. Найбільш очікуваний  магазин для України шведський рітейлер IKEA який відкриється в Україні вперше.

Загальна площа проекту становить 300 000 кв. м.

Відмінна особливість цього об’єкта – широке використання попередньо напруженого залізобетону як в зоні торгових залів (довжина балок 22-х метрів), так і в паркінгу (18- метрів проліт).

Співробітниками ТОВ «УЛЬМА Опалубка Україна» контролювався весь процес будівництва і надавалась  професійно технічна  підтримка проекту.

Дотримання всіх рекомендацій дозволило  забудовнику одночасно  використовувати різноманітні системи обладнання.

Для будівництва використовували стінову опалубку  системи PRIMO, ORMA для формування стін і колон, горизонтальну опалубку ENKOFLEX, систему опор для вертикального навантаження T-60, опалубку круглих колон TUBUS, радіальна опалубка системи BIRA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: