fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Третій рік поспіль Астерс визнана найкращим роботодавцем України

06/ 01/ 2018
  Три роки підряд юридична фірма Астерс входить до списку найкращих роботодавців України згідно з щорічним дослідженням тижневика Фокус, одного з найпопулярніших всеукраїнських суспільно-ділових журналів. Також Астерс була відзначена нагородою Провідний HR-бренд юридичної фірми – 2017 від Юридичної Газети, одного з кращих видань для правників в Україні. Наша фірма обєднує кілька поколінь найкращих фахівців у юриспруденції і є знаною кузнею кадрів. Найвищий рівень обслуговування клієнтів в Астерс, корпоративна соціальна відповідальність та стандарти формування команди є визнаними взірцями на українському юридичному ринку, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Для нас честь регулярно бути відзначеними одним з найкращих роботодавців в Україні, і ми продовжуватимемо докладати максимум зусиль, щоб і надалі покращувати командну взаємодію в Астерс, що ґрунтується на підтримці та взаємоповазі, а також приділяти значну увагу таким важливим питанням, як рівність можливостей для всіх та дотримання балансу між роботою та особистим життям. Дізнатися більше про карєрні можливості в Астерс для юристів з досвідом, студентів та випускників, а також персоналу з підтримки бізнесу можна за лінком https://www.asterslaw.com/ua/career/. *** Астерс є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Три роки підряд юридична фірма “Астерс” входить до списку найкращих роботодавців України згідно з щорічним дослідженням тижневика “Фокус”, одного з найпопулярніших всеукраїнських суспільно-ділових журналів. Також Астерс була відзначена нагородою “Провідний HR-бренд юридичної фірми – 2017” від “Юридичної Газети”, одного з кращих видань для правників в Україні.

“Наша фірма об’єднує кілька поколінь найкращих фахівців у юриспруденції і є знаною кузнею кадрів. Найвищий рівень обслуговування клієнтів в Астерс, корпоративна соціальна відповідальність та стандарти формування команди є визнаними взірцями на українському юридичному ринку”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. “Для нас честь регулярно бути відзначеними одним з найкращих роботодавців в Україні, і ми продовжуватимемо докладати максимум зусиль, щоб і надалі покращувати командну взаємодію в Астерс, що ґрунтується на підтримці та взаємоповазі, а також приділяти значну увагу таким важливим питанням, як рівність можливостей для всіх та дотримання балансу між роботою та особистим життям”.

Дізнатися більше про кар’єрні можливості в Астерс для юристів з досвідом, студентів та випускників, а також персоналу з підтримки бізнесу можна за лінком https://www.asterslaw.com/ua/career/.

***

Астерс є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: