fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренди 2020 для дистриб’юторів: SAVSERVICE про ЕДО

23/ 07/ 2020
  Нещодавно АСНОВА ХОЛДИНГ запропонувала новий маркетплейс для дистрибюторів - iOrder, за допомогою якого зареєстровані дистрибютори мають можливість переглядати товари, їх ціни, знижки, та сертифікати якості, й обирати найкращі пропозиції для закупівель. АСНОВА ХОЛДИНГ - группа компаній, в яку входить дистрибьютор SAVSERVICE (Procter&Gamble, Duracell, Kellogg’s, Perfetti Van Melle та інших виробників). Діджиталізація стимулює бізнес впроваджувати та генерувати нові можливості для розвитку. Підприємницька діяльність потребує рішень, які можуть закривати не один процес, а цілу низку, створюючи еко-систему для оптимізованої роботи. На прикладі дистриб’ютора SAVSERVICE, який співпрацює з більш ніж 40 контрагентами, інноваційні сервіси суттєво пришвидшують та спрощують бізнес-процеси. Компанія впровадила ЕДО (електронний документообіг) з ціллю запобігти довготривалим узгодженням домовленостей та оптимізувати обмін даними у ланцюгу поставок. “Обмінюючись з партнерами щомісячно 20 000 документами, нашій компанії необхідне рішення, яке оптимізує процеси документообігу. У співпраці з торговими мережами, найчастіше ми обмінюємося документами, що відповідають за замовлення (ORDER), повідомлення про відвантаження (DESADV) та прибуткова накладна (COMDOC). Обмін цими документами дозволяє уникнути непорозумінь з торговими мережами та забезпечити вчасну поставку, відвантаження та оплату нашої продукції. Ми віддали перевагу сервісам EDI-провайдера EDIN, оскільки вони повністю задовольняють наші потреби та потреби наших партнерів в ланцюгу обміну е-документами. Можливість надіслати EDI-документ або ЮЗД (юридично значущий документ) з КЕП суттєво спростувала процес узгодження та формування домовленостей” - коментує Юлія Войтюк, Керівник відділу мультифункціональної підтримки бізнесу ДП САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ, м. Київ. EDIN пропонує комплексне рішення, яке надає можливість обмінюватися фінансовою, комерційною та логістичною електронною документацією з виробниками, дистриб’юторами та клієнтами в єдиному онлайн середовищі.

Нещодавно АСНОВА ХОЛДИНГ запропонувала новий маркетплейс для дистриб’юторів – iOrder, за допомогою якого зареєстровані дистриб’ютори мають можливість переглядати товари, їх ціни, знижки, та сертифікати якості, й обирати найкращі пропозиції для закупівель. АСНОВА ХОЛДИНГ – группа компаній, в яку входить дистрибьютор SAVSERVICE (Procter&Gamble, Duracell, Kellogg’s, Perfetti Van Melle та інших виробників).

Діджиталізація стимулює бізнес впроваджувати та генерувати нові можливості для розвитку. Підприємницька діяльність потребує рішень, які можуть закривати не один процес, а цілу низку, створюючи еко-систему для оптимізованої роботи.

На прикладі дистриб’ютора SAVSERVICE, який співпрацює з більш ніж 40 контрагентами, інноваційні сервіси суттєво пришвидшують та спрощують бізнес-процеси. Компанія впровадила ЕДО (електронний документообіг) з ціллю запобігти довготривалим узгодженням домовленостей та оптимізувати обмін даними у ланцюгу поставок.

“Обмінюючись з партнерами щомісячно 20 000 документами, нашій компанії необхідне рішення, яке оптимізує процеси документообігу. У співпраці з торговими мережами, найчастіше ми обмінюємося документами, що відповідають за замовлення (ORDER), повідомлення про відвантаження (DESADV) та прибуткова накладна (COMDOC). Обмін цими документами дозволяє уникнути непорозумінь з торговими мережами та забезпечити вчасну поставку, відвантаження та оплату нашої продукції.

Ми віддали перевагу сервісам EDI-провайдера EDIN, оскільки вони повністю задовольняють наші потреби та потреби наших партнерів в ланцюгу обміну е-документами. Можливість надіслати EDI-документ або ЮЗД (юридично значущий документ) з КЕП суттєво спростувала процес узгодження та формування домовленостей” – коментує Юлія Войтюк, Керівник відділу мультифункціональної підтримки бізнесу ДП “САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ”, м. Київ.

EDIN пропонує комплексне рішення, яке надає можливість обмінюватися фінансовою, комерційною та логістичною електронною документацією з виробниками, дистриб’юторами та клієнтами в єдиному онлайн середовищі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: