fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Транспортна робоча група Асоціації в Одесі: “Захист від діяльності монополій та перспективи на які очікує транспортна галузь”

26/ 11/ 2019
  Існуванню конкуренції загрожує монополія. У широкому розумінні монополія - це така ситуація, за якої продавців (виробників) настільки мало, що кожний з них отримує можливість маніпулювати цінами для власної вигоди і на шкоду суспільству в цілому. Згідно зі ст. 42 Конституції України, допускаються зловживання монопольним становищем на ринку, неправомірне обмеження конкуренції та добросовісна конкуренція. Види і межі монополії визначаються законом. 26 листопада 2019 року Транспортна робоча група Асоціації в Одесі на зустрічі з АМЕУ розбиралася у питаннях захисту від недобросовісної конкуренції та перспективах, на які очікує транспортна галузь. Спікерами виступили: Агія Загребельська, екс-державна уповноважена Антимонопольного комітету України,  Юлія Щавинська, суддя Господарського суду Одеської області, Валерій Ткачов - голова логістичного напрямку ГО “Бізнес-Варта”, член експертної ради при Міністерстві інфраструктури України, Василь Пенковський, адвокат, керуючий партнер  АО ADVISERS, Дмитро Очколяс, провідний юрист Interlegal. Ми розглянули практичні кейси АМКУ у транспортній галузі та отримали відповіді на ряд актуальних питань: Які існують монопольні зловживання та як притягти до відповідальності монополіста? Судовий захист учасників ринку (споживачів послуг) від недобросовісної конкуренції та відшкодування шкоди, завданої зловживанням монопольним становищем на ринку. Новий публічний договір як інструмент для перезапуску договірних відносин з власниками вантажів, наслідки для транспортної галузі. Діяльність приватних монополістів. Наслідки нового рішення АМКУ щодо ТОВ “ППЛ 33-35″ для учасників ринку та захист споживачів послуг. Дякуємо всім за продуктивну роботу та обмін досвідом!

Існуванню конкуренції загрожує монополія. У широкому розумінні монополія – це така ситуація, за якої продавців (виробників) настільки мало, що кожний з них отримує можливість маніпулювати цінами для власної вигоди і на шкоду суспільству в цілому. Згідно зі ст. 42 Конституції України, допускаються зловживання монопольним становищем на ринку, неправомірне обмеження конкуренції та добросовісна конкуренція. Види і межі монополії визначаються законом.

26 листопада 2019 року Транспортна робоча група Асоціації в Одесі на зустрічі з АМЕУ розбиралася у питаннях захисту від недобросовісної конкуренції та перспективах, на які очікує транспортна галузь. Спікерами виступили: Агія Загребельська, екс-державна уповноважена Антимонопольного комітету України,  Юлія Щавинська, суддя Господарського суду Одеської області, Валерій Ткачов – голова логістичного напрямку ГО “Бізнес-Варта”, член експертної ради при Міністерстві інфраструктури України, Василь Пенковський, адвокат, керуючий партнер  АО ADVISERS, Дмитро Очколяс, провідний юрист Interlegal.

Ми розглянули практичні кейси АМКУ у транспортній галузі та отримали відповіді на ряд актуальних питань:

  • Які існують монопольні зловживання та як притягти до відповідальності монополіста?
  • Судовий захист учасників ринку (споживачів послуг) від недобросовісної конкуренції та відшкодування шкоди, завданої зловживанням монопольним становищем на ринку.
  • Новий публічний договір як інструмент для перезапуску договірних відносин з власниками вантажів, наслідки для транспортної галузі.
  • Діяльність приватних монополістів. Наслідки нового рішення АМКУ щодо ТОВ “ППЛ 33-35″ для учасників ринку та захист споживачів послуг.

Дякуємо всім за продуктивну роботу та обмін досвідом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: