fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Традиційна зустріч Welcome Coffee цього місяця відбулася за участі HR спеціалістів!

04/ 08/ 2021
    На зустрічі обговорили низку важливих питань у сфері HR, що стосуються заробітної плати та бонусів, а також очікувань роботодавців та самих працівників. Наталія Ткаченко, старший консультант практики People Advisory Services компанії Ernst & Young в Україні, поділилася проведеним компанією EY дослідженням щодо винагород працівникам. Зокрема, поговорили про: Драйвери змін управління персоналом, що вже зараз формують наше майбутнє, такі як боротьба за таланти, управління з метою та акцент на людях, глобалізація робочої сили та ін. За останні 5 років найпривабливішою галуззю для професіоналів та студентів залишається IT сфера. Корпоративна культура стала визначним фактором при виборі роботи професіоналами, тоді як для студентів таким фактором є карєрне зростання. Посилюється акцент на нематеріальні винагороди та внутрішню мотивацію. Covid-19 значно вплинув на планування винагород працівникам: 57% роботодавців скоротили або планують скоротити бюджет на винагороду на 2021 рік. Станом на 2020 рік 79% локальних та міжнародних компаній платять зарплату у національній валюті. Компанії, які виплачують зарплати у іноземній валюті, планують підвищення на більший відсоток (11%), ніж компанії із зарплатою у національній (10%). Як зробити так, щоб працівники були задоволені тим, де працюють? Сергій Богацький, Chief Service Officer QFM catering, розповів, що покращувати комфорт у компанії можна шляхом використання послуг фасіліті менеджменту, тобто клінінгових послуг, кейтрингу та технічної експлуатації на аутсорсі. Це допомагає компаніям та їхнім працівникам бути сфокусованими на своїй основній діяльності. Послухали презентацію Оксани Абраменко, Львівська консалтингова група, щодо огляду заробітної плати на основі проведеного бліц-опитування 29 виробничих компаній з різних галузей. Зокрема, поговорили про заробітні плати, премії, надбавки для кваліфікованих і некваліфікованих працівників. До прикладу, 80% опитаних компаній планують переглянути або вже переглянули середню базову/тарифну сітку, а середній відсоток підняття ставки становить 10-12%. Також Оксана Абраменко виокремила глобальні тенденції ринку праці, серед яких: гібридна модель роботи, безперервна освіта, нова корпоративна культура, прискорення цифровізації, дефіцит кадрів у технологічній сфері та ІТ. Дякуємо всім за долучення до заходу та вашу активність!
01/

 

На зустрічі обговорили низку важливих питань у сфері HR, що стосуються заробітної плати та бонусів, а також очікувань роботодавців та самих працівників.

Наталія Ткаченко, старший консультант практики People Advisory Services компанії Ernst & Young в Україні, поділилася проведеним компанією EY дослідженням щодо винагород працівникам. Зокрема, поговорили про:

  • Драйвери змін управління персоналом, що вже зараз формують наше майбутнє, такі як боротьба за таланти, управління з метою та акцент на людях, глобалізація робочої сили та ін.
  • За останні 5 років найпривабливішою галуззю для професіоналів та студентів залишається IT сфера.
  • Корпоративна культура стала визначним фактором при виборі роботи професіоналами, тоді як для студентів таким фактором є кар’єрне зростання.
  • Посилюється акцент на нематеріальні винагороди та внутрішню мотивацію.
  • Covid-19 значно вплинув на планування винагород працівникам: 57% роботодавців скоротили або планують скоротити бюджет на винагороду на 2021 рік.
  • Станом на 2020 рік 79% локальних та міжнародних компаній платять зарплату у національній валюті.
  • Компанії, які виплачують зарплати у іноземній валюті, планують підвищення на більший відсоток (11%), ніж компанії із зарплатою у національній (10%).

Як зробити так, щоб працівники були задоволені тим, де працюють? Сергій Богацький, Chief Service Officer QFM catering, розповів, що покращувати комфорт у компанії можна шляхом використання послуг фасіліті менеджменту, тобто клінінгових послуг, кейтрингу та технічної експлуатації на аутсорсі. Це допомагає компаніям та їхнім працівникам бути сфокусованими на своїй основній діяльності.

Послухали презентацію Оксани Абраменко, Львівська консалтингова група, щодо огляду заробітної плати на основі проведеного бліц-опитування 29 виробничих компаній з різних галузей. Зокрема, поговорили про заробітні плати, премії, надбавки для кваліфікованих і некваліфікованих працівників. До прикладу, 80% опитаних компаній планують переглянути або вже переглянули середню базову/тарифну сітку, а середній відсоток підняття ставки становить 10-12%. Також Оксана Абраменко виокремила глобальні тенденції ринку праці, серед яких: гібридна модель роботи, безперервна освіта, нова корпоративна культура, прискорення цифровізації, дефіцит кадрів у технологічній сфері та ІТ.

Дякуємо всім за долучення до заходу та вашу активність!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: