fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТОВ «КИЇВГУМА» – виробник найкращих в Україні костюмів біологічного захисту багаторазового використання європейської якості для лікарів!

15/ 05/ 2020
  Передбачаючи невідкладну потребу лікарів у високоякісному захисному одязі, ще до початку введення карантину, ТОВ «Київгума» (Україна, м. Бровари) реанімувала власні потужності з виробництва цього продукту, адже у 80-х роках минулого століття виготовляла протичумні костюми. Тепер метою було розробити біологічний захист, який відповідав би Українським та гармонізованим європейським стандартам. Використовуючи свій досвід та сучасні європейські технології, в співпраці з військовими фахівцями, епідеміологами та вірусологами, в найкоротші терміни ТОВ «Київгума» розробила та запустила у виробництво інноваційний матеріал GumaTexTM , унікально стійкий до просочення рідин, біологічних речовин та багаторазової дезінфекції. На його основі були виготовлені нові моделі захисного одягу багаторазового використання для запобігання розповсюдження інфекцій при лікуванні хворих та для захисту медперсоналу при епідеміях і пандеміях. Була підібрана оптимальна рецептура та запроваджена німецька технологія виготовлення тканини, розроблені нормативна, конструкторська та технологічна документації, виготовлені оснастка та пристрої, виконаний комплекс необхідних тестувань, придбано додаткове обладнання для герметизації швів. У власній лабораторії, акредитованій НААУ за стандартом ДСТУ ISO/IEC, були проведені випробування тканиниGumaTexTM і виробів із неї. Під час незалежних доклінічних та клінічних випробувань, було встановлено, що захисні костюми ТОВ «Київгума», завдяки унікальній тканині, елементам конструкції та запатентованій технології виготовлення, має найвищий рівень біологічного захисту, повністю відповідає сучасним вимогам міжнародної медичної практики та своєму призначенню. Запроваджена на підприємстві система управляння якістю, відповідає вимогам українського стандарту ДСТУ EN ISO 13485:2015, а також вимогам європейського стандарту EN ISO13485:2016, що підтверджується сертифікацією від нотифікованого європейського органу TÜV AUSTRIA. Важливо відзначити, що з точки зору раціонального використання ЗІЗ, багаторазові захисні костюми більш доцільні, ніж одноразові, оскільки мають тривалий термін використання та витримують більше 100 циклів дезінфекції найпоширенішими засобами. Завдяки допомозі військових лікарів та волонтерів, які приймали безпосередню участь в розробці та польових випробуваннях, ТОВ «Київгума» в найкоротші терміни налагодила виробництво, а завдяки підтримці благодійних фондів, серійні партії захисного одягу вже використовуються у регіонах. В підсумку, Україна має власний високоякісний медичний одяг біологічного захисту, з вітчизняної сировини, виготовлений вітчизняним виробником і якій відповідає європейським стандартам якості. Більш детальну інформацію про захисні костюми виробництва ТОВ «Київгума» можна переглянути за посиланням: https://kievguma.ua/ua/komplekt-zahisnij-1-kombinezon-zahisnij-z-bahilami-z-pvh-tkanini/

Передбачаючи невідкладну потребу лікарів у високоякісному захисному одязі, ще до початку введення карантину, ТОВ «Київгума» (Україна, м. Бровари) реанімувала власні потужності з виробництва цього продукту, адже у 80-х роках минулого століття виготовляла протичумні костюми. Тепер метою було розробити біологічний захист, який відповідав би Українським та гармонізованим європейським стандартам.

Використовуючи свій досвід та сучасні європейські технології, в співпраці з військовими фахівцями, епідеміологами та вірусологами, в найкоротші терміни ТОВ «Київгума» розробила та запустила у виробництво інноваційний матеріал GumaTexTM , унікально стійкий до просочення рідин, біологічних речовин та багаторазової дезінфекції. На його основі були виготовлені нові моделі захисного одягу багаторазового використання для запобігання розповсюдження інфекцій при лікуванні хворих та для захисту медперсоналу при епідеміях і пандеміях.

Була підібрана оптимальна рецептура та запроваджена німецька технологія виготовлення тканини, розроблені нормативна, конструкторська та технологічна документації, виготовлені оснастка та пристрої, виконаний комплекс необхідних тестувань, придбано додаткове обладнання для герметизації швів. У власній лабораторії, акредитованій НААУ за стандартом ДСТУ ISO/IEC, були проведені випробування тканиниGumaTexTM і виробів із неї.

Під час незалежних доклінічних та клінічних випробувань, було встановлено, що захисні костюми ТОВ «Київгума», завдяки унікальній тканині, елементам конструкції та запатентованій технології виготовлення, має найвищий рівень біологічного захисту, повністю відповідає сучасним вимогам міжнародної медичної практики та своєму призначенню. Запроваджена на підприємстві система управляння якістю, відповідає вимогам українського стандарту ДСТУ EN ISO 13485:2015, а також вимогам європейського стандарту EN ISO13485:2016, що підтверджується сертифікацією від нотифікованого європейського органу TÜV AUSTRIA.

Важливо відзначити, що з точки зору раціонального використання ЗІЗ, багаторазові захисні костюми більш доцільні, ніж одноразові, оскільки мають тривалий термін використання та витримують більше 100 циклів дезінфекції найпоширенішими засобами.

Завдяки допомозі військових лікарів та волонтерів, які приймали безпосередню участь в розробці та польових випробуваннях, ТОВ «Київгума» в найкоротші терміни налагодила виробництво, а завдяки підтримці благодійних фондів, серійні партії захисного одягу вже використовуються у регіонах.

В підсумку, Україна має власний високоякісний медичний одяг біологічного захисту, з вітчизняної сировини, виготовлений вітчизняним виробником і якій відповідає європейським стандартам якості.

Більш детальну інформацію про захисні костюми виробництва ТОВ «Київгума» можна переглянути за посиланням:

https://kievguma.ua/ua/komplekt-zahisnij-1-kombinezon-zahisnij-z-bahilami-z-pvh-tkanini/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: