fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Торговий центр GORODOK Gallery закупив медичне обладнання та техніку для військового госпіталю в Ірпені

30/ 09/ 2021
    На честь 30-річчя незалежності України торговий центр GORODOK (Київ) і Військово-медичний клінічний центр (Ірпінь) домовилися про надання госпіталю благодійної допомоги. Допомога призначена для нового реабілітаційного відділення, де будуть проходити лікування учасники АТО з важкими черепно-мозковими пораненнями і пошкодженнями опорно-рухового апарату. Побутова та компютерна техніка, медичне обладнання і спортивний інвентар були передані військовим медикам 24 вересня 2021 р. Заступник головного лікаря Волянський Олексій Миколайович і підполковник Кравець Андрій Володимирович детально розяснили всім учасникам процесу і представникам ЗМІ, як отримане обладнання допоможе поступившим до відділення військовослужбовцям якомога швидше повернутися до нормального життя. «У нас фронт — тут. Ми піднімаємо поранених, ставимо їх на ноги. Наша задача — зробити все можливе, щоб поранені якомога швидше повернулись до військової служби або до цивільного життя, якщо перше неможливо. Тому ми весь час удосконалюємо систему реабілітації, щоб це завдання виконати», – розповів Олексій Волянський. Команда GORODOK рада, що вдалося в найкоротші терміни укомплектувати нове відділення військового госпіталю, і в свою чергу дякує за організаційну допомогу в закупівлі необхідного обладнання орендарів торгового центру - магазин Comfy і аптеку Біла Ромашка (ТОВ «Фоззі Фарм»).
01/

 

На честь 30-річчя незалежності України торговий центр GORODOK (Київ) і Військово-медичний клінічний центр (Ірпінь) домовилися про надання госпіталю благодійної допомоги. Допомога призначена для нового реабілітаційного відділення, де будуть проходити лікування учасники АТО з важкими черепно-мозковими пораненнями і пошкодженнями опорно-рухового апарату. Побутова та комп’ютерна техніка, медичне обладнання і спортивний інвентар були передані військовим медикам 24 вересня 2021 р.

Заступник головного лікаря Волянський Олексій Миколайович і підполковник Кравець Андрій Володимирович детально роз’яснили всім учасникам процесу і представникам ЗМІ, як отримане обладнання допоможе поступившим до відділення військовослужбовцям якомога швидше повернутися до нормального життя.

«У нас фронт — тут. Ми піднімаємо поранених, ставимо їх на ноги. Наша задача — зробити все можливе, щоб поранені якомога швидше повернулись до військової служби або до цивільного життя, якщо перше неможливо. Тому ми весь час удосконалюємо систему реабілітації, щоб це завдання виконати», – розповів Олексій Волянський.

Команда GORODOK рада, що вдалося в найкоротші терміни укомплектувати нове відділення військового госпіталю, і в свою чергу дякує за організаційну допомогу в закупівлі необхідного обладнання орендарів торгового центру – магазин Comfy і аптеку Біла Ромашка (ТОВ «Фоззі Фарм»).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: