fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТОП-5 очікувань бізнесу від нового Голови НБУ

16/ 07/ 2020
  Сьогодні Верховна Рада України проголосувала за призначення Кирила Шевченка Головою Національного банку України. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Від імені бізнес-спільноти вітаємо нового очільника НБУ з призначенням! Це дійсно відповідальна задача і великий виклик, очолювати таку структуру. Тож бажаємо натхнення та наснаги продовжувати розпочаті в країні зміни, задля забезпечення економічного зростання та макроекономічної стабільності. Так, Європейська Бізнес Асоціація оприлюднила 5 першочергових кроків, яких очікує бізнес від нового Голови НБУ. По-перше, йдеться про продовження розпочатого курсу на макроекономічну стабільність та стале економічне зростання. Так, ситуація, в тому числі, і з коронавірусом продемонструвала, що фінансова і банківська система, зокрема, є добре підготовленими. Прозорий, стабільний та конкурентний фінансовий сектор – важлива складова економічного зростання країни. Тож критично важливо продовжувати курс в цьому напрямку, включаючи співпрацю з МВФ. По-друге, продовжувати рух в напрямку валютної лібералізації, котра стала довгоочікуваною і необхідною зміною в банківському регулюванні, метою якої є встановлення режиму вільного руху капіталу. По-третє, підтримувати незалежність НБУ, без втручань у політику регулятора та без відкату назад розпочатих у фінансовому секторі реформ. По-четверте, підтримувати функціонування банківської системи з високою ліквідністю. По-п’яте, забезпечувати таргетування інфляції в межах прогнозованого коридору.

Сьогодні Верховна Рада України проголосувала за призначення Кирила Шевченка Головою Національного банку України.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Від імені бізнес-спільноти вітаємо нового очільника НБУ з призначенням! Це дійсно відповідальна задача і великий виклик, очолювати таку структуру. Тож бажаємо натхнення та наснаги продовжувати розпочаті в країні зміни, задля забезпечення економічного зростання та макроекономічної стабільності.

Так, Європейська Бізнес Асоціація оприлюднила 5 першочергових кроків, яких очікує бізнес від нового Голови НБУ.

По-перше, йдеться про продовження розпочатого курсу на макроекономічну стабільність та стале економічне зростання. Так, ситуація, в тому числі, і з коронавірусом продемонструвала, що фінансова і банківська система, зокрема, є добре підготовленими. Прозорий, стабільний та конкурентний фінансовий сектор – важлива складова економічного зростання країни. Тож критично важливо продовжувати курс в цьому напрямку, включаючи співпрацю з МВФ.

По-друге, продовжувати рух в напрямку валютної лібералізації, котра стала довгоочікуваною і необхідною зміною в банківському регулюванні, метою якої є встановлення режиму вільного руху капіталу.

По-третє, підтримувати незалежність НБУ, без втручань у політику регулятора та без відкату назад розпочатих у фінансовому секторі реформ.

По-четверте, підтримувати функціонування банківської системи з високою ліквідністю.

По-п’яте, забезпечувати таргетування інфляції в межах прогнозованого коридору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: