fbpx

“ТОП-100. Рейтинги найбільших” нагородив кращих HR-директорів та кращих роботодавців України

06/ 10/ 2020
    30 вересня під час HR Wisdom Summit, організованого бізнес / медіа бюро Ekonomika+ та діловим порталом delo.ua відбулася Церемонія нагородження кращих компаній-роботодавців та кращих HRD країни за версією журналу ТОП-100. Рейтинги найбільших. Переможці визначалися в декілька етапів. Спочатку за кращих кадрових управлінців та роботодавців проголосували читачі порталу delo.ua (20% від результату), потім кандидатів оцінило експертне журі (60%) і редколегія журналу ТОП-100. Рейтинги найбільших (20%). Експерти оцінювали кандидатів за наступними критеріями: корпоративна культура (якість внутрішніх комунікацій); корпоративне обєднання (якість корпоративних освітніх програм навчання і розвитку персоналу); КСВ (якість соціальних програм в області HR, корисність для суспільства); інноваційність (інноваційні рішення в сфері управління персоналом). Більшість компаній отримали відразу дві нагороди — як Кращий бренд-роботодавця та Кращий директор з персоналу. Серед них: — компанія Київстар та Оксана Олійник, директор з управління персоналом і розвитку організації; — Медіа Група Україна та Євген Бондаренко, директор з управління персоналом; — ДТЕК і Олександр Кучеренко, директор зі сталого розвитку; — мережа АЗС ОККО і Тетяна Кулик, HR-директор; — Регіональна Газова Компанія і Юлія Карбовська, HR-директор; — Фармак і Вікторія Кондрашіхіна, директор з персоналу; — Тедіс та Ірина Івасюк, HR-директор; — McDonald’s Україна та Наталя Тіморіна, HR-директор; — мережа АЗК WOG  та Іванна Бараник, директор з персоналу; — Датагруп та Ірина Калиниченко, HR-директор. Також до списку кращих компаній-роботодавців за версією журналу ТОП-100. Рейтинги найбільших потрапили металургійний холдинг Метінвест та торговельні мережі Епіцентр та  АТБ. Генеральним партнером заходу стала «Медіа Група Україна» —  найбільший медіахолдинг країни, який обєднує телеканали, супутникове та інтернет- телебачення, новинну платформу та видавничий бізнес. Всі активи холдингу — лідери у своєму сегменті. Бізнес / медіа бюро Ekonomika + дякує партнерам заходу: ДТЕК Академії, освітньому майданчику для бізнесу і суспільства; La Famiglia Catering, виїзному обслуговуванню ресторанного рівня; WOG CAFE; Hurma System, систему автоматизації HR та рекрутингу; Jack Daniels; Бізнес радіо груп; Robota.ua; Європейську Бізнес Асоціацію. Також ми вдячні нашим партнерам і колегам з видань: ЛІГА, Інтерфакс, Апостроф, Главком.
01/

 

30 вересня під час HR Wisdom Summit, організованого бізнес / медіа бюро Ekonomika+ та діловим порталом delo.ua відбулася Церемонія нагородження кращих компаній-роботодавців та кращих HRD країни за версією журналу “ТОП-100. Рейтинги найбільших”.

Переможці визначалися в декілька етапів. Спочатку за кращих кадрових управлінців та роботодавців проголосували читачі порталу delo.ua (20% від результату), потім кандидатів оцінило експертне журі (60%) і редколегія журналу “ТОП-100. Рейтинги найбільших” (20%).

Експерти оцінювали кандидатів за наступними критеріями:

  • корпоративна культура (якість внутрішніх комунікацій);
  • корпоративне об’єднання (якість корпоративних освітніх програм навчання і розвитку персоналу);
  • КСВ (якість соціальних програм в області HR, корисність для суспільства);
  • інноваційність (інноваційні рішення в сфері управління персоналом).

Більшість компаній отримали відразу дві нагороди — як “Кращий бренд-роботодавця” та “Кращий директор з персоналу”. Серед них:

— компанія “Київстар” та Оксана Олійник, директор з управління персоналом і розвитку організації;

— “Медіа Група Україна” та Євген Бондаренко, директор з управління персоналом;

— ДТЕК і Олександр Кучеренко, директор зі сталого розвитку;

— мережа АЗС ОККО і Тетяна Кулик, HR-директор;

— “Регіональна Газова Компанія” і Юлія Карбовська, HR-директор;

— “Фармак” і Вікторія Кондрашіхіна, директор з персоналу;

— “Тедіс” та Ірина Івасюк, HR-директор;

— McDonald’s Україна та Наталя Тіморіна, HR-директор;

— мережа АЗК WOG  та Іванна Бараник, директор з персоналу;

— “Датагруп” та Ірина Калиниченко, HR-директор.

Також до списку кращих компаній-роботодавців за версією журналу “ТОП-100. Рейтинги найбільших” потрапили металургійний холдинг “Метінвест” та торговельні мережі “Епіцентр” та  “АТБ”.

Генеральним партнером заходу стала «Медіа Група Україна» —  найбільший медіахолдинг країни, який об’єднує телеканали, супутникове та інтернет- телебачення, новинну платформу та видавничий бізнес. Всі активи холдингу — лідери у своєму сегменті.

Бізнес / медіа бюро Ekonomika + дякує партнерам заходу: ДТЕК Академії, освітньому майданчику для бізнесу і суспільства; La Famiglia Catering, виїзному обслуговуванню ресторанного рівня; WOG CAFE; Hurma System, систему автоматизації HR та рекрутингу; Jack Daniel’s; Бізнес радіо груп; Robota.ua; Європейську Бізнес Асоціацію.

Також ми вдячні нашим партнерам і колегам з видань: ЛІГА, Інтерфакс, Апостроф, Главком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: