fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Олегом Чурієм, Заступником Голови Національного банку України

21/ 08/ 2017
  Сьогодні бізнес-спільнота Асоціації провела зустріч з Олегом Чурієм, заступником Голови НБУ, щоб обговорити законодавчі нововведення, запропоновані Національним банком України, необхідні для впровадження ліберальної моделі валютного регулювання в Україні. В цілому, пропозиції Національного банку стосуються впровадження свободи проведення операцій, перегляду переліку валютних цінностей, закріплення переважної більшості розрахунків у національній валюті, залишення лише двох типів ліцензій та розгляд валютних обмежень виключно як тимчасових заходів захисту від кризових явищ. Передбачається, що внаслідок таких змін вдасться забезпечити вільний рух капіталу, зробити ведення бізнесу більш прозорим, а Національний банк перейде від дозвільної системи до повідомлювальної – власне від валютного контролю до валютного нагляду. Асоціація напрацьовує свою позицію, запрошуємо компанії-члени долучатися до обговорення. З пропозиціями Національного банку можна ознайомитися за посиланнями > https://goo.gl/CofmaK, https://goo.gl/f9v1RY

Сьогодні бізнес-спільнота Асоціації провела зустріч з Олегом Чурієм, заступником Голови НБУ, щоб обговорити законодавчі нововведення, запропоновані Національним банком України, необхідні для впровадження ліберальної моделі валютного регулювання в Україні.

В цілому, пропозиції Національного банку стосуються впровадження свободи проведення операцій, перегляду переліку валютних цінностей, закріплення переважної більшості розрахунків у національній валюті, залишення лише двох типів ліцензій та розгляд валютних обмежень виключно як тимчасових заходів захисту від кризових явищ.

Передбачається, що внаслідок таких змін вдасться забезпечити вільний рух капіталу, зробити ведення бізнесу більш прозорим, а Національний банк перейде від дозвільної системи до повідомлювальної – власне від валютного контролю до валютного нагляду.

Асоціація напрацьовує свою позицію, запрошуємо компанії-члени долучатися до обговорення.

З пропозиціями Національного банку можна ознайомитися за посиланнями > https://goo.gl/CofmaK, https://goo.gl/f9v1RY

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: