fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тільки 56% українських компаній досить легко адаптувалась до карантину — дослідження One Philosophy

09/ 12/ 2021
  10% лідерів українських компаній зазначили, що їм було легко адаптуватися до нових реалій. Ще 46% керівників зазначили, що адаптація пройшла скоріше легко. Такі дані наводить консалтингова група One Philosophy у другому щорічному дослідженні життєстійкості українських організацій #Життєстійкі: шлях далі. У дослідженні взяли участь 54 власники і топменеджери. Їх опитали шляхом глибинних інтерв’ю та онлайн-анкет. Як коментують респонденти дослідження, засновники та керівники організацій, вони готові досить швидко змінюватись, відмовлятись від попередніх рішень заради нових. Більше того, для більшості з них виклики є мотиваторами. «У відповідях звучить оптимістичний, тверезий підхід до реальності. Багато з них вже мали досвід ухвалення нестандартних рішень у відповідь на виклики. Приходить усвідомлення, що через зміну умов те, що працювало вчора, не працюватиме сьогодні», — зазначає Наталія Попович, засновниця One Philosophy. Докладніше про інші результати другої хвилі дослідження «Життєстійкі: шлях далі» можна почитати тут.

10% лідерів українських компаній зазначили, що їм було легко адаптуватися до нових реалій. Ще 46% керівників зазначили, що адаптація пройшла скоріше легко.

Такі дані наводить консалтингова група One Philosophy у другому щорічному дослідженні життєстійкості українських організацій #Життєстійкі: шлях далі.

У дослідженні взяли участь 54 власники і топменеджери. Їх опитали шляхом глибинних інтерв’ю та онлайн-анкет.

Як коментують респонденти дослідження, засновники та керівники організацій, вони готові досить швидко змінюватись, відмовлятись від попередніх рішень заради нових. Більше того, для більшості з них виклики є мотиваторами.

«У відповідях звучить оптимістичний, тверезий підхід до реальності. Багато з них вже мали досвід ухвалення нестандартних рішень у відповідь на виклики. Приходить усвідомлення, що через зміну умов те, що працювало вчора, не працюватиме сьогодні», — зазначає Наталія Попович, засновниця One Philosophy.

Докладніше про інші результати другої хвилі дослідження «Життєстійкі: шлях далі» можна почитати тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: