fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«The New York Times»

07/ 10/ 2021
  Автор: компанія Dynasty Law & Investment Одне з найпопулярніших і авторитетніших світових періодичних видань, яке пережило безліч політичних і військових потрясінь, існувало в епохи воєн та негараздів, зуміло вистояти попри всі обставини. Шановане усіма, легендарне та монументальне, водночас до Вашої уваги – «The New York Times»! От уже 170 років видання «The New York Times» тримає високий стандарт якості, така-собі істина у останній інстанції! Сьогодні ми підготували 7 цікавих фактів з історії видання що перевернули не тільки видавничий світ, а й культуру в цілому! Шрифт Times New Roman був придуманий спеціально для «The New York Times» в 1931 році. Для того щоб в газету потрапляли ексклюзивні новини, Джон Уолтер (засновник) домовився з французькими газетами, які відправляли до Лондона цікаві новини з першим судном. Річна підписка на газету«The New York Times» важить майже 236 кілограмів. Саме у «The New York Times» народився жанр репортажу з місця подій, справжній прорив у 1817 рік. У 1853-1856 рр. «The New York Times» відправила на Кримську війну першого військового кореспондента, через якого російський уряд і передав свої пропозиції про мир. Газета «The New York Times» займає третє місце за популярністю після USA Today і The Wall Street Journal. У ній публікуються перевірені факти і думки авторитетних експертів. З 22 січня 1996 року газета «The New York Times» почала щодня публікувати статті у всесвітній павутині, «пропонуючи читачам по всьому світу негайний доступ до більшості вмісту щоденної газети». «Усі новини, гідні друку» - говорить нам «The New York Times», а ми в свою чергу, бажаємо Вам лише якісних, перевірених новин які будуть надихати Вас на нові звершення.

Автор: компанія Dynasty Law & Investment

Одне з найпопулярніших і авторитетніших світових періодичних видань, яке пережило безліч політичних і військових потрясінь, існувало в епохи воєн та негараздів, зуміло вистояти попри всі обставини. Шановане усіма, легендарне та монументальне, водночас до Вашої уваги – «The New York Times»!

От уже 170 років видання «The New York Times» тримає високий стандарт якості, така-собі істина у останній інстанції! Сьогодні ми підготували 7 цікавих фактів з історії видання що перевернули не тільки видавничий світ, а й культуру в цілому!

  1. Шрифт Times New Roman був придуманий спеціально для «The New York Times» в 1931 році.
  2. Для того щоб в газету потрапляли ексклюзивні новини, Джон Уолтер (засновник) домовився з французькими газетами, які відправляли до Лондона цікаві новини з першим судном.
  3. Річна підписка на газету«The New York Times» важить майже 236 кілограмів.
  4. Саме у «The New York Times» народився жанр репортажу з місця подій, справжній прорив у 1817 рік.
  5. У 1853-1856 рр. «The New York Times» відправила на Кримську війну першого військового кореспондента, через якого російський уряд і передав свої пропозиції про мир.
  6. Газета «The New York Times» займає третє місце за популярністю після USA Today і The Wall Street Journal. У ній публікуються перевірені факти і думки авторитетних експертів.
  7. З 22 січня 1996 року газета «The New York Times» почала щодня публікувати статті у всесвітній павутині, «пропонуючи читачам по всьому світу негайний доступ до більшості вмісту щоденної газети».

«Усі новини, гідні друку» – говорить нам «The New York Times», а ми в свою чергу, бажаємо Вам лише якісних, перевірених новин які будуть надихати Вас на нові звершення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: