fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«The Coca-Cola Company»

14/ 09/ 2021
  Автор: компанія Dynasty Law & Investment Своїй появі вона зобов’язана громадянській війні в США, а назвою – рядовому бухгалтеру! За 135 років, встигла відправитись в космос, стати найкоштовнішим брендом і зіркою Голівуду, так, Ви вже здогадались мова сьогодні піде про «Coca‑Cola»! Пропонуємо до Вашої уваги 10 найцікавіших фактів з історії успіху «The Coca-Cola Company»! Перший зовнішній рекламний щит «Coca-Cola», намальований ще в 1904 році, до цих пір знаходиться на своєму місці в містечку Картерсвилл (штат Джорджія). У 1916 було порушено 153 судових позови проти марок-імітаторів (Fig Cola, Candy Cola, Cold Cola, Cay-Ola і Koca Nola). Coca-Cola - найтриваліший спонсор Олімпійських ігор. Співпраця Coca-Cola з Олімпійським рухом почалася з 1928 року. Якби напій не підфарбовували, він мав би зелений колір. До 1894 року Coca-Cola продавалася на розлив. Пляшки з газованою водою часто вибухали під час транспортування, і для власника це могло загрожувати судовими позовами. Компанія Coca‑Cola одна з перших вирішила рекламувати свій напій під музику. У 1959 році вона задіяла музичні джингли і емоційний відеоряд. Пісню про те, що тепер кожен може купити содову у великій пляшці - King Size Coke Has More For You, виконала група - вокальне тріо McGuire Sisters. І це був тільки початок. Логотип Coca-Cola – най впізнаваніший на планеті. Coca-Cola була першим продуктом, зображеним на обкладинці журналу Time. Coca‑Cola була на борту шатла Challenger, коли той у 1983 році вперше стартував у космос. А в 1991 році Coca‑Cola стала героїнею документальної стрічки, що зняли космонавти на орбітальній станції «Мир». Це була її друга подорож до зірок. Coca‑Cola — справжня зірка кіно. Добре знайоме лого напою ми часто бачимо на великому екрані, і так вже більше сотні років. Разом з героями картин, легендарний напій допомагає режисерам розповідати різні історії. «Спробуй почуття на смак», «Живи на повну» закликає реклама Coca-Cola чого і ми Вам бажаємо, успіхи та невдачі роблять з нас талановитих керівників які в свою чергу будують та розвивають легендарні компанії.

Автор: компанія Dynasty Law & Investment

Своїй появі вона зобов’язана громадянській війні в США, а назвою – рядовому бухгалтеру! За 135 років, встигла відправитись в космос, стати найкоштовнішим брендом і зіркою Голівуду, так, Ви вже здогадались мова сьогодні піде про «Coca‑Cola»!

Пропонуємо до Вашої уваги 10 найцікавіших фактів з історії успіху «The Coca-Cola Company»!

  1. Перший зовнішній рекламний щит «Coca-Cola», намальований ще в 1904 році, до цих пір знаходиться на своєму місці в містечку Картерсвилл (штат Джорджія).
  2. У 1916 було порушено 153 судових позови проти марок-імітаторів (Fig Cola, Candy Cola, Cold Cola, Cay-Ola і Koca Nola).
  3. Coca-Cola – найтриваліший спонсор Олімпійських ігор. Співпраця Coca-Cola з Олімпійським рухом почалася з 1928 року.
  4. Якби напій не підфарбовували, він мав би зелений колір.
  5. До 1894 року Coca-Cola продавалася на розлив. Пляшки з газованою водою часто вибухали під час транспортування, і для власника це могло загрожувати судовими позовами.
  6. Компанія Coca‑Cola одна з перших вирішила рекламувати свій напій під музику. У 1959 році вона задіяла музичні джингли і емоційний відеоряд. Пісню про те, що тепер кожен може купити содову у великій пляшці – King Size Coke Has More For You, виконала група – вокальне тріо McGuire Sisters. І це був тільки початок.
  7. Логотип Coca-Cola – най впізнаваніший на планеті.
  8. Coca-Cola була першим продуктом, зображеним на обкладинці журналу Time.
  9. Coca‑Cola була на борту шатла Challenger, коли той у 1983 році вперше стартував у космос. А в 1991 році Coca‑Cola стала героїнею документальної стрічки, що зняли космонавти на орбітальній станції «Мир». Це була її друга подорож до зірок.
  10. Coca‑Cola — справжня зірка кіно. Добре знайоме лого напою ми часто бачимо на великому екрані, і так вже більше сотні років. Разом з героями картин, легендарний напій допомагає режисерам розповідати різні історії.

«Спробуй почуття на смак», «Живи на повну» закликає реклама Coca-Cola чого і ми Вам бажаємо, успіхи та невдачі роблять з нас талановитих керівників які в свою чергу будують та розвивають легендарні компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: