fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Олег Киричук

Олег Киричук

PR-координатор в юридичній фірмі Asters

Команда Департаменту освітніх проектів ЕВА на найвищому професійному рівні реалізує унікальні для України ініціативи для навчання та розвитку співробітників компаній-членів Асоціації. Ми в Asters пишаємося успішною співпрацею з ЕВА у рамках нашого спільного проекту – Правничої школи, безкоштовної освітньої платформи для українських юристів та менеджерів, яким цікава юриспруденція, що призначена для обміну досвідом та найкращими прикладами юридичної підтримки та захисту бізнесу. Завдяки підтримці ЕВА за попередні 8 семестрів заняття у Правничій  школі відвідали понад 1000 учасників, а проект отримав кілька нагород як одна з найкращих КСВ-ініціатив в Україні.

Особисто я з великим задоволенням беру участь в освітніх заходах Асоціації, зокрема, я – випускник Школи PR від ЕВА, а також по можливості намагаюся відвідувати ЕBA Education Updates на теми маркетингу та зв’язків з громадськістю. Команді ЕВА вдається залучати у якості лекторів та спікерів найкращих фахівців як національного, так і міжнародного рівня, включаючи фахівців Asters, що на цій чудовій платформі мають нагоду продемонструвати найвищий рівень своєї експертизи. Це дуже важливо для нас, як представників консалтингової В2В-компаній, тому що аудиторія ЕВА – найбільш перспективна з точки зору розвитку бізнесу.

Підсумовуючи, освітні заходи Європейської Бізнес Асоціації – це відмінний та ефективний інструмент для професійного і особистого самовдосконалення та нетворкінгу.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: