fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тепер оплатити пальне бізнес-клієнти SOCAR можуть через додаток

23/ 09/ 2021
  З вересня 2021 року власники карток sCard, які створені саме для роботи із клієнтами сектору B2B, мають змогу користуватися її віртуальним аналогом у застосунку «SOCAR level»: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bizico.socar&hl=ru&gl=US https://apps.apple.com/ua/app/socar-level/id691196059?l=uk Це, зокрема, дасть змогу розраховуватись на касі АЗК SOCAR через додаток «SOCAR level». Віртуальна карта для  B2B-сегменту не має аналогів серед інших українських мереж АЗК. Карта sCard дозволяє бізнесу: купувати пальне з фіксованою знижкою; контролювати витрати та використання пального; швидко заблокувати доступ у разі втрати паливної картки. У додатку «SOCAR level» для sCard доступні такі функції: оплата на касі через додаток карткою; перегляд доступного для заправлення обсягу пального (з урахуванням корпоративних лімітів ); перегляд лімітів по паливній картці; історія всіх транзакцій за заданий період; не блокується у разі невірного введення пін-коду. Як заправляти авто із віртуальною паливною картою sCard? Показати касиру для сканування QR-код у додатку. Після чого ввести пін-код sCard на клавіатурі банківського терміналу.  Як стати бізнес-клієнтом SOCAR та отримати sCard? Для того, щоб доєднатись до програми лояльності для В2В-клієнтів слід зателефонувати за номер: +38 (044) 207 10 00. Або ж залишити заявку на сторінці: https://socar.ua/kontakti-scard Інформація про компанію SOCAR SOCAR — Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки (State Oil Company of Azerbaijan Republic) була заснована у 1992 році. Окрім Азербайджану компанія веде діяльність на території 15 країн. SOCAR Energy Ukraine — дочірнє підприємство Державної нафтової компанії Азербайджану. Представництво SOCAR було відкрито в Україні у 2008 році. На цей час мережа АЗК преміумкласу налічує 57 заправних комплексів в 11 областях України та 2 нафтоналивних бункерувальники. До інших видів діяльності холдингу SOCAR відносяться продаж всіх видів палива великим та малим гуртом, його зберігання та транспортування, імпорт природного газу. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт  http://www.socar.ua

З вересня 2021 року власники карток sCard, які створені саме для роботи із клієнтами сектору B2B, мають змогу користуватися її віртуальним аналогом у застосунку «SOCAR level»:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bizico.socar&hl=ru&gl=US

https://apps.apple.com/ua/app/socar-level/id691196059?l=uk

Це, зокрема, дасть змогу розраховуватись на касі АЗК SOCAR через додаток «SOCAR level». Віртуальна карта для  B2B-сегменту не має аналогів серед інших українських мереж АЗК.

Карта sCard дозволяє бізнесу:

  • купувати пальне з фіксованою знижкою;
  • контролювати витрати та використання пального;
  • швидко заблокувати доступ у разі втрати паливної картки.

У додатку «SOCAR level» для sCard доступні такі функції:

  • оплата на касі через додаток карткою;
  • перегляд доступного для заправлення обсягу пального (з урахуванням корпоративних лімітів );
  • перегляд лімітів по паливній картці;
  • історія всіх транзакцій за заданий період;
  • не блокується у разі невірного введення пін-коду.

Як заправляти авто із віртуальною паливною картою sCard?

Показати касиру для сканування QR-код у додатку. Після чого ввести пін-код sCard на клавіатурі банківського терміналу. 

Як стати бізнес-клієнтом SOCAR та отримати sCard?

Для того, щоб доєднатись до програми лояльності для В2В-клієнтів слід зателефонувати за номер: +38 (044) 207 10 00. Або ж залишити заявку на сторінці:

https://socar.ua/kontakti-scard

Інформація про компанію SOCAR

SOCAR — Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки (State Oil Company of Azerbaijan Republic) була заснована у 1992 році. Окрім Азербайджану компанія веде діяльність на території 15 країн.

SOCAR Energy Ukraine — дочірнє підприємство Державної нафтової компанії Азербайджану.

Представництво SOCAR було відкрито в Україні у 2008 році. На цей час мережа АЗК преміумкласу налічує 57 заправних комплексів в 11 областях України та 2 нафтоналивних бункерувальники. До інших видів діяльності холдингу SOCAR відносяться продаж всіх видів палива великим та малим гуртом, його зберігання та транспортування, імпорт природного газу.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт  http://www.socar.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: