fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тенденції податкових перевірок у 2021 році

20/ 08/ 2021
  Експерти PwC презентували результати щорічного опитування “Тенденції податкових перевірок у 2021 році”, яке окреслює ключові тенденції та дозволяє порівняти особливості проведення податкових перевірок в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи. Опитування дає розуміння того як саме вплинула пандемія COVID-19 на процедуру проведення податкових перевірок та розкриває інформацію щодо труднощів, із якими довелося зіткнутися бізнесу під час перевірок. “Як свідчить статистика, майже половина платників податків, діяльність яких перевірялася в межах податкових перевірок, не знала про виявлені податкові правопорушення аж до моменту отримання акту перевірки. Відсутність такої інформації фактично позбавляє платника податків права надати додаткові пояснення чи документи, які б спростовували порушення, якщо їх не було”, – говорить Яна Базя, менеджер практики Вирішення податкових спорів Адвокатського обєднання «PwC Legal в Україні». Результати опитування можна завантажити за посиланням -> https://www.pwc.com/ua/tcdr-survey

Експерти PwC презентували результати щорічного опитування “Тенденції податкових перевірок у 2021 році”, яке окреслює ключові тенденції та дозволяє порівняти особливості проведення податкових перевірок в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи.

Опитування дає розуміння того як саме вплинула пандемія COVID-19 на процедуру проведення податкових перевірок та розкриває інформацію щодо труднощів, із якими довелося зіткнутися бізнесу під час перевірок.

“Як свідчить статистика, майже половина платників податків, діяльність яких перевірялася в межах податкових перевірок, не знала про виявлені податкові правопорушення аж до моменту отримання акту перевірки. Відсутність такої інформації фактично позбавляє платника податків права надати додаткові пояснення чи документи, які б спростовували порушення, якщо їх не було”, – говорить Яна Базя, менеджер практики Вирішення податкових спорів Адвокатського об’єднання «PwC Legal в Україні».

Результати опитування можна завантажити за посиланням -> https://www.pwc.com/ua/tcdr-survey

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: