fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Технології майбутнього: UKRSIBBANK підтримав Tech Ecosystem Summit 2024

03/ 05/ 2024
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом із Mastercard підтримали одну з найважливіших подій для української ІТ-галузі — Tech Ecosystem Summit 2024, який ініціювали Diia.City.Union та Ukrainian Startup Fund. Захід пройде в офлайн форматі 3 травня у Києві. Мета Саміту – дізнатися стан, перспективи та виклики розвитку ІТ галузі в Україні. Під час панельних дискусій учасники обговорять практичні аспекти мобілізації та бронювання, розвиток ІТ-бізнесу в умовах турбулентності, синергію об’єднань та побудову екосистеми, майбутні інновації та досвід світових компаній. Також під час події учасники познайомляться з новою спілкою — Diia.City Union, яка опікуватиметься, аби ІТ-галузь країни залишалась конкурентоспроможною. Серед учасників заходу – найбільші об’єднання ІТ бізнесу в Україні, топменеджмент провідних  ІТ-компаній України та світу та представники державної влади. Щоби відвідати подію, потрібно зареєструватися за посиланням. ідтримка ІТ-галузі та розвиток технологій — важливий напрямок стратегії BNP Paribas Group. В Україні UKRSIBBANK пропонує різні можливості для IT-підприємців, які мають ФОП. Згідно з дослідженням кращих пропозицій серед банків, за версією українського портала про фінанси і інвестиції Мінфін. Пакет послуг «IT Підприємець» спеціально створений для підтримки індивідуальних підприємців в галузі ІТ. Серед його можливостей безкоштовне відкриття рахунку, дистанційний доступ через інтернет-банкінг, преміальне обслуговування з особистим менеджером, можливість оренди індивідуальних сейфів тощо. Загалом, UKRSIBBANK надає спеціальні умови обслуговування для майже 30% українського IT-ринку, що охоплює понад 1500 компаній та більше 100 тисяч IT-спеціалістів. Відзначимо, цього року UKRSIBBANK визнали банком із найкращими умовами для обслуговування ІТ, за версією бізнес-порталу Delo.ua та журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Також тарифний пакет «IT Підприємець» отримав визнання, ставши кращим серед 15 банків, за версією Prostobank Awards 2024.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом із Mastercard підтримали одну з найважливіших подій для української ІТ-галузі — Tech Ecosystem Summit 2024, який ініціювали Diia.City.Union та Ukrainian Startup Fund. Захід пройде в офлайн форматі 3 травня у Києві.

Мета Саміту – дізнатися стан, перспективи та виклики розвитку ІТ галузі в Україні. Під час панельних дискусій учасники обговорять практичні аспекти мобілізації та бронювання, розвиток ІТ-бізнесу в умовах турбулентності, синергію об’єднань та побудову екосистеми, майбутні інновації та досвід світових компаній.

Також під час події учасники познайомляться з новою спілкою — Diia.City Union, яка опікуватиметься, аби ІТ-галузь країни залишалась конкурентоспроможною.

Серед учасників заходу – найбільші об’єднання ІТ бізнесу в Україні, топменеджмент провідних  ІТ-компаній України та світу та представники державної влади.

Щоби відвідати подію, потрібно зареєструватися за посиланням.

ідтримка ІТ-галузі та розвиток технологій — важливий напрямок стратегії BNP Paribas Group. В Україні UKRSIBBANK пропонує різні можливості для IT-підприємців, які мають ФОП. Згідно з дослідженням кращих пропозицій серед банків, за версією українського портала про фінанси і інвестиції Мінфін. Пакет послуг «IT Підприємець» спеціально створений для підтримки індивідуальних підприємців в галузі ІТ. Серед його можливостей безкоштовне відкриття рахунку, дистанційний доступ через інтернет-банкінг, преміальне обслуговування з особистим менеджером, можливість оренди індивідуальних сейфів тощо. Загалом, UKRSIBBANK надає спеціальні умови обслуговування для майже 30% українського IT-ринку, що охоплює понад 1500 компаній та більше 100 тисяч IT-спеціалістів.

Відзначимо, цього року UKRSIBBANK визнали банком із найкращими умовами для обслуговування ІТ, за версією бізнес-порталу Delo.ua та журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Також тарифний пакет «IT Підприємець» отримав визнання, ставши кращим серед 15 банків, за версією Prostobank Awards 2024.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: