fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ТЕДІС Україна» виконав безкоштовні доставки для благодійного фонду «Твоя опора»

18/ 07/ 2022
  Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо», створений компанією «ТЕДІС Україна», почав співпрацювати з новим замовником логістичних послуг – благодійним фондом «Твоя опора». На замовлення фонду була безкоштовно доставлена гуманітарна допомога до низки медико-соціальних закладів України. Зокрема, з Києва до Львову була транспортована одна тонна побутової хімії до притулку для переселенців. Також з Ужгороду до лікарні в місті Вознесенськ (Миколаївська область) була поставлена одна тонна медикаментів та виробів медичного призначення. Нагадаємо, що Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» системно співпрацює з такими благодійними організаціями як «Let’s help» та «Карітас України».

Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо», створений компанією «ТЕДІС Україна», почав співпрацювати з новим замовником логістичних послуг – благодійним фондом «Твоя опора».

На замовлення фонду була безкоштовно доставлена гуманітарна допомога до низки медико-соціальних закладів України. Зокрема, з Києва до Львову була транспортована одна тонна побутової хімії до притулку для переселенців. Також з Ужгороду до лікарні в місті Вознесенськ (Миколаївська область) була поставлена одна тонна медикаментів та виробів медичного призначення.

Нагадаємо, що Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» системно співпрацює з такими благодійними організаціями як «Let’s help» та «Карітас України».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: