fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ТЕДІС Україна» виграла суд у АМКУ. Рішення Верховного Суду

02/ 02/ 2021
  Сьогодні Верховний Суд поставив крапку в судовому спорі «ТЕДІС Україна» і Антимонопольним комітетом України, який звинувачував компанію в нібито вчиненні антиконкурентних узгоджених дій і наклав штраф в розмірі 3,4 млрд грн. «ТЕДІС Україна» оскаржила дані претензії в судовому порядку, довівши свою правоту і безпідставність звинувачень з боку державного регулятора. Верховний Суд задовільнив касаційну скаргу «ТЕДІС Україна», скасував рішення першої і апеляційної інстанцій, і ухвалив нове рішення, яким задовольнив позов «ТЕДІС Україна» про визнання недійсним рішення АМКУ в частині, що стосується ТОВ «ТЕДІС Україна». Дане рішення остаточне і оскарженню не підлягає. «Ми раді вітати підсумкове рішення Верховного Суду. З самого початку цього судового процесу ми чітко розуміли, що справедливість буде на нашому боці і змогли це довести перед найвищим судовим органом країни. «ТЕДІС Україна» протягом всієї десятирічної історії працює виключно у правовому полі», – підкреслив генеральний директор компанії «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко. Довідка про компанію «ТЕДІС Україна» «ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 45 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 2300 співробітників. Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік. Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine. https://tedis.ua/

Сьогодні Верховний Суд поставив крапку в судовому спорі «ТЕДІС Україна» і Антимонопольним комітетом України, який звинувачував компанію в нібито вчиненні антиконкурентних узгоджених дій і наклав штраф в розмірі 3,4 млрд грн. «ТЕДІС Україна» оскаржила дані претензії в судовому порядку, довівши свою правоту і безпідставність звинувачень з боку державного регулятора. Верховний Суд задовільнив касаційну скаргу «ТЕДІС Україна», скасував рішення першої і апеляційної інстанцій, і ухвалив нове рішення, яким задовольнив позов «ТЕДІС Україна» про визнання недійсним рішення АМКУ в частині, що стосується ТОВ «ТЕДІС Україна». Дане рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

«Ми раді вітати підсумкове рішення Верховного Суду. З самого початку цього судового процесу ми чітко розуміли, що справедливість буде на нашому боці і змогли це довести перед найвищим судовим органом країни. «ТЕДІС Україна» протягом всієї десятирічної історії працює виключно у правовому полі», – підкреслив генеральний директор компанії «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко.

Довідка про компанію «ТЕДІС Україна»

«ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 45 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 2300 співробітників.

Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік.

Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine.

https://tedis.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: