fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ТЕДІС Україна» – володар національної премії Ukrainian Logistics Award-2021

01/ 12/ 2021
  «ТЕДІС Україна» став володарем першої національної премії Ukrainian Logistics Award-2021, нагородження якої відбулося 26 листопада у Києві. Компанія була відзначена в номінації «Найстабільніша логістична компанія». «ТЕДІС Україна» на ринку логістики успішно працює протягом десяти років. За цей час ми вибудували загальнонаціональну структуру, яка охоплює 32 регіональні представництва та обслуговує 45 тисяч роздрібних точок. Вдячні організаторам нагороди за таке визнання нашої компанії», – заявив директор з логістики «ТЕДІС Україна» Дмитро Мацяка. Додамо, що загальна площа складських приміщень «ТЕДІС Україна» складає понад 33 тисячі квадратних метрів, а комерційний автопарк налічує 400 одиниць транспорту. Премію у сфері логістики було ініційовано компанією Trade Master Group.

«ТЕДІС Україна» став володарем першої національної премії Ukrainian Logistics Award-2021, нагородження якої відбулося 26 листопада у Києві. Компанія була відзначена в номінації «Найстабільніша логістична компанія».

«ТЕДІС Україна» на ринку логістики успішно працює протягом десяти років. За цей час ми вибудували загальнонаціональну структуру, яка охоплює 32 регіональні представництва та обслуговує 45 тисяч роздрібних точок. Вдячні організаторам нагороди за таке визнання нашої компанії», – заявив директор з логістики «ТЕДІС Україна» Дмитро Мацяка.

Додамо, що загальна площа складських приміщень «ТЕДІС Україна» складає понад 33 тисячі квадратних метрів, а комерційний автопарк налічує 400 одиниць транспорту.

Премію у сфері логістики було ініційовано компанією Trade Master Group.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: