fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ТЕДІС Україна» в рейтингу кращих соціально-відповідальних компаній

29/ 06/ 2021
  29 червня журнал «Власть денег» представив традиційний щорічний рейтинг ТОП-25 кращих програм українського бізнесу в сфері КСВ. Як відзначають організатори рейтингу, в нього потрапили КСВ-програми, представлені провідними українськими компаніями, які поставили перед собою мету відповідати найвищим світовим стандартам. Компанія «ТЕДІС Україна» відзначена в рейтингу завдяки всеукраїнському соціальному проєкту підтримки державних будинків для людей похилого віку «Творімо добро», який охоплює 7 областей (Львівська, Івано-Франківська, Хмельницька, Вінницька, Полтавська, Сумська та Донецька). «Проєкт «Творімо добро», який спочатку був ініціативою в рамках корпоративного волонтерства, за останній час вийшов на якісно новий рівень. Він став масштабнішим і системно. В цьому році ми вже реалізували три етапи проєкту і як раз готуємо четвертий, до 30-річчя Незалежності України», – зазначив заступник генерального директора з корпоративного управління «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко. Нагадаємо, що цей проект «ТЕДІС Україна» реалізує відповідно до Глобальним цілям сталого розвитку 2015-2030 ООН, серед яких, зокрема, «Подолання бідності» (Ціль 1) і «Міцне здоров’я» (Ціль 3). Такі напрями актуальні для літніх людей, особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живе в спеціальних геріатричних установах.

29 червня журнал «Власть денег» представив традиційний щорічний рейтинг ТОП-25 кращих програм українського бізнесу в сфері КСВ. Як відзначають організатори рейтингу, в нього потрапили КСВ-програми, представлені провідними українськими компаніями, які поставили перед собою мету відповідати найвищим світовим стандартам.

Компанія «ТЕДІС Україна» відзначена в рейтингу завдяки всеукраїнському соціальному проєкту підтримки державних будинків для людей похилого віку «Творімо добро», який охоплює 7 областей (Львівська, Івано-Франківська, Хмельницька, Вінницька, Полтавська, Сумська та Донецька).

«Проєкт «Творімо добро», який спочатку був ініціативою в рамках корпоративного волонтерства, за останній час вийшов на якісно новий рівень. Він став масштабнішим і системно. В цьому році ми вже реалізували три етапи проєкту і як раз готуємо четвертий, до 30-річчя Незалежності України», – зазначив заступник генерального директора з корпоративного управління «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко.

Нагадаємо, що цей проект «ТЕДІС Україна» реалізує відповідно до Глобальним цілям сталого розвитку 2015-2030 ООН, серед яких, зокрема, «Подолання бідності» (Ціль 1) і «Міцне здоров’я» (Ціль 3). Такі напрями актуальні для літніх людей, особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живе в спеціальних геріатричних установах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: