fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ТЕДІС Україна» серед кращих роботодавців країни

04/ 10/ 2021
  29 вересня в Києві були названі фіналісти традиційного рейтингу найкращих роботодавців України за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». З понад 150 компаній експертним журі і редколегією видання були обрані 30 фіналістів, до складу яких потрапив один з провідних FMCG-дистриб’юторів країни – компанія «ТЕДІС Україна». «Наші співробітники – амбасадори нашого бренду, саме вони створюють цінність для компанії і розповідають про неї. З моменту заснування компанії «ТЕДІС Україна» в 2011 році ми приділяли велику увагу створенню унікальної корпоративної культури. Для нас повага, команда, вплив на результат – не просто слова, цим наповнена робота кожного співробітника», – підкреслила директорка департаменту по роботі з персоналом «ТЕДІС Україна» Ірина Івасюк. Серед критеріїв, які враховувалися при визначенні кращих компаній-роботодавців України, були лояльність співробітників до бренду роботодавця, система кар’єрного зростання і підходи до розвитку персоналу, ціннісна пропозиція компанії та її репутація на ринку праці тощо. Нагадаємо, в цьому році «ТЕДІС Україна» потрапив в ТОП-25 рейтингу найкращих роботодавців за версією журналу «Власть Денег» і в ТОП-50 роботодавців за версією видання Forbes Ukraine.

29 вересня в Києві були названі фіналісти традиційного рейтингу найкращих роботодавців України за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». З понад 150 компаній експертним журі і редколегією видання були обрані 30 фіналістів, до складу яких потрапив один з провідних FMCG-дистриб’юторів країни – компанія «ТЕДІС Україна».

«Наші співробітники – амбасадори нашого бренду, саме вони створюють цінність для компанії і розповідають про неї. З моменту заснування компанії «ТЕДІС Україна» в 2011 році ми приділяли велику увагу створенню унікальної корпоративної культури. Для нас повага, команда, вплив на результат – не просто слова, цим наповнена робота кожного співробітника», – підкреслила директорка департаменту по роботі з персоналом «ТЕДІС Україна» Ірина Івасюк.

Серед критеріїв, які враховувалися при визначенні кращих компаній-роботодавців України, були лояльність співробітників до бренду роботодавця, система кар’єрного зростання і підходи до розвитку персоналу, ціннісна пропозиція компанії та її репутація на ринку праці тощо.

Нагадаємо, в цьому році «ТЕДІС Україна» потрапив в ТОП-25 рейтингу найкращих роботодавців за версією журналу «Власть Денег» і в ТОП-50 роботодавців за версією видання Forbes Ukraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: