fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ТЕДІС Україна» інвестував в розвиток бізнесу 50 мільйонів гривень за півроку

15/ 09/ 2021
  Один з провідних національних дистриб’юторів в сфері FMCG, компанія «ТЕДІС Україна», за перші півроку 2021 р. інвестувала 50 мільйонів гривень в розвиток логістики і IT-інфраструктури. «Ми як дистриб’юторська компанія повинні постійно розвиватися, не зменшувати темп і вдосконалювати сервіси для бізнес-партнерів, адже роздріб і активна клієнтська база – один з наших ключових активів. Тому ми фокусуємо наші інвестиції, з одного боку, на безперебійній та оперативній доставці товарів по всій країні, а з іншого – в тотальну цифровізацію взаємодії з клієнтами», – заявив генеральний директор «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко. Частина інвестицій була спрямована на оновлення комерційного автопарку компанії. Зокрема, були придбані 30 автомобілів Renault Master. Ще стільки ж машин компанія придбає до кінця поточного року, а в перспективі найближчих декількох років повністю оновить автопарк, який складається з 400 авто. Другим напрямком інвестицій «ТЕДІС Україна» став розвиток IT-інфраструктури. За останні півроку відбувся запуск пілотних проектів CRM і SalesWorks (програма для автоматизації бізнес-процесів в сфері торгівлі), а також ведеться розробка В2В-порталу для взаємодії з контрагентами.

Один з провідних національних дистриб’юторів в сфері FMCG, компанія «ТЕДІС Україна», за перші півроку 2021 р. інвестувала 50 мільйонів гривень в розвиток логістики і IT-інфраструктури.

«Ми як дистриб’юторська компанія повинні постійно розвиватися, не зменшувати темп і вдосконалювати сервіси для бізнес-партнерів, адже роздріб і активна клієнтська база – один з наших ключових активів. Тому ми фокусуємо наші інвестиції, з одного боку, на безперебійній та оперативній доставці товарів по всій країні, а з іншого – в тотальну цифровізацію взаємодії з клієнтами», – заявив генеральний директор «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко.

Частина інвестицій була спрямована на оновлення комерційного автопарку компанії. Зокрема, були придбані 30 автомобілів Renault Master. Ще стільки ж машин компанія придбає до кінця поточного року, а в перспективі найближчих декількох років повністю оновить автопарк, який складається з 400 авто.

Другим напрямком інвестицій «ТЕДІС Україна» став розвиток IT-інфраструктури. За останні півроку відбувся запуск пілотних проектів CRM і SalesWorks (програма для автоматизації бізнес-процесів в сфері торгівлі), а також ведеться розробка В2В-порталу для взаємодії з контрагентами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: