fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ТЕДІС Україна» інвестував понад 40 мільйонів гривень на оновлення комерційного автопарку в 2021-му році

31/ 01/ 2022
  Один із найбільших FMCG-дистриб’юторів країни продовжує інвестиційну програму з оновлення корпоративного парку комерційних автомобілів. У 2021-му році «ТЕДІС Україна» придбав 52 вантажні мікроавтобуси моделі Renault Master, що на 30% більше, ніж у 2020-му. Загальний показник інвестицій склав понад 40 мільйонів гривень. «Минулого року ми продовжили планове оновлення корпоративного автопарку. На сьогодні він налічує 400 автомобілів, що працюють у 32 регіональних представництвах та обслуговують 45 тисяч торгових точок по всій Україні. Вже понад чверть автопарку – це нові моделі, придбані у 2020-му та 2021-му роках. За наступні кілька років ми плануємо повністю оновити комерційний парк автомобілів», – зазначив директор з логістики «ТЕДІС Україна» Дмитро Мацяка. Як повідомлялося раніше, «ТЕДІС Україна» став володарем першої національної премії Ukrainian Logistics Award-2021. Компанія була відзначена в номінації «Найстабільніша логістична компанія». «ТЕДІС Україна» також виступав офіційним партнером галузевих конференцій «Distribution Master: Нова реальність – виклики та рішення» та «ХХVI Всеукраїнський День Логіста: Success stories у логістиці 2021».

Один із найбільших FMCG-дистриб’юторів країни продовжує інвестиційну програму з оновлення корпоративного парку комерційних автомобілів. У 2021-му році «ТЕДІС Україна» придбав 52 вантажні мікроавтобуси моделі Renault Master, що на 30% більше, ніж у 2020-му.

Загальний показник інвестицій склав понад 40 мільйонів гривень.

«Минулого року ми продовжили планове оновлення корпоративного автопарку. На сьогодні він налічує 400 автомобілів, що працюють у 32 регіональних представництвах та обслуговують 45 тисяч торгових точок по всій Україні. Вже понад чверть автопарку – це нові моделі, придбані у 2020-му та 2021-му роках. За наступні кілька років ми плануємо повністю оновити комерційний парк автомобілів», – зазначив директор з логістики «ТЕДІС Україна» Дмитро Мацяка.

Як повідомлялося раніше, «ТЕДІС Україна» став володарем першої національної премії Ukrainian Logistics Award-2021. Компанія була відзначена в номінації «Найстабільніша логістична компанія». «ТЕДІС Україна» також виступав офіційним партнером галузевих конференцій «Distribution Master: Нова реальність – виклики та рішення» та «ХХVI Всеукраїнський День Логіста: Success stories у логістиці 2021».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: