fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ТЕДІС Україна»: «Допомагаємо. Перемагаємо»

12/ 04/ 2022
  Зараз головна відповідальність «ТЕДІС Україна» як одного з провідних національних FMCG-дистриб’юторів – це безпека співробітників та членів їх родин, збереження робочих місць і наповнення державного і місцевих бюджетів. Наша наші регіональні структурні підрозділи працюють і продовжують доставляти товари по всій території України, де не ведуться активні бойові дії. Ми в «ТЕДІС Україна» робимо все від нас належне аби підтримувати стабільність постачань для всієї країни, щоб громадяни не відчували дефіциту тютюнових виробів, запальничок, сірників тощо. Перебуваючи в постійній координації з військово-цивільними адміністраціями та волонтерськими організаціями, «ТЕДІС Україна» вже передала на потреби армії автомобілі, засоби зв’язку (рації та планшети), амуніцію та велику кількість тютюнових виробів. А ще багато наших співробітників зараз перебувають в лавах Збройних Сил, а інші – стали волонтерами і також самовіддано допомагають військовим. 31 березня «ТЕДІС Україна» оголосив про створення Координаційного центру з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги під назвою «Допомагаємо. Перемагаємо». Координаційний центр охопив понад 20 міст України. Серед них Одеса, Кривий Ріг, Вінниця, Львів, Дніпро, Чернівці, Мукачево та інші міста. Компанія взяла на себе всі витрати з транспортування гуманітарних товарів, які необхідно перевезти в межах України.

Зараз головна відповідальність «ТЕДІС Україна» як одного з провідних національних FMCG-дистриб’юторів – це безпека співробітників та членів їх родин, збереження робочих місць і наповнення державного і місцевих бюджетів. Наша наші регіональні структурні підрозділи працюють і продовжують доставляти товари по всій території України, де не ведуться активні бойові дії.

Ми в «ТЕДІС Україна» робимо все від нас належне аби підтримувати стабільність постачань для всієї країни, щоб громадяни не відчували дефіциту тютюнових виробів, запальничок, сірників тощо. Перебуваючи в постійній координації з військово-цивільними адміністраціями та волонтерськими організаціями, «ТЕДІС Україна» вже передала на потреби армії автомобілі, засоби зв’язку (рації та планшети), амуніцію та велику кількість тютюнових виробів. А ще багато наших співробітників зараз перебувають в лавах Збройних Сил, а інші – стали волонтерами і також самовіддано допомагають військовим.

31 березня «ТЕДІС Україна» оголосив про створення Координаційного центру з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги під назвою «Допомагаємо. Перемагаємо». Координаційний центр охопив понад 20 міст України. Серед них Одеса, Кривий Ріг, Вінниця, Львів, Дніпро, Чернівці, Мукачево та інші міста. Компанія взяла на себе всі витрати з транспортування гуманітарних товарів, які необхідно перевезти в межах України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: