fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ТЕДІС» розвиває співпрацю з БФ «Карітас України»

28/ 07/ 2022
  Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо» компанії «ТЕДІС Україна» розвиває співробітництво з благодійним фондом «Карітас України». В липні КЦ виконав низку безкоштовних доставок гуманітарної допомоги для цієї організації. Слід відзначити транспортування продуктів харчування з міста Нововолинськ (Волинська область) до Запоріжжя для «Карітас Маріуполь». Загальна вага вантажа склала 2 тонни. Ще одна доставка була виконана за маршрутом Коломия (Івано-Франківська область) – Чортків (Тернопільська область). Гуманітарний вантаж був сформований з продуктів харчування та ковдр. Його вага становила 1,5 тонни. Нагадаємо, що раніше КЦ «Допомагаємо. Перемагаємо» на замовлення «Карітас України» доставив зі Львову до міст Дрогобич, Буськ, Жовква та Червоноград продукти харчування, одяг та матраци для потреб внутрішньо переміщених осіб та людей з уразливих категорій.

Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо» компанії «ТЕДІС Україна» розвиває співробітництво з благодійним фондом «Карітас України». В липні КЦ виконав низку безкоштовних доставок гуманітарної допомоги для цієї організації.

Слід відзначити транспортування продуктів харчування з міста Нововолинськ (Волинська область) до Запоріжжя для «Карітас Маріуполь». Загальна вага вантажа склала 2 тонни.

Ще одна доставка була виконана за маршрутом Коломия (Івано-Франківська область) – Чортків (Тернопільська область). Гуманітарний вантаж був сформований з продуктів харчування та ковдр. Його вага становила 1,5 тонни.

Нагадаємо, що раніше КЦ «Допомагаємо. Перемагаємо» на замовлення «Карітас України» доставив зі Львову до міст Дрогобич, Буськ, Жовква та Червоноград продукти харчування, одяг та матраци для потреб внутрішньо переміщених осіб та людей з уразливих категорій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: