fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ТЕДІС» доставив 4,5 тони гуманітарної допомоги від БФ Let’s Help до двох областей

26/ 07/ 2022
  В липні Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо», створений компанією «ТЕДІС Україна», продовжив систему співпрацю з благодійним фондом Let’s Help. Були виконані безкоштовні доставки гуманітарної допомоги, наданої Фондом, з Києва до Житомирської та Чернігівської областей. Зокрема, до села Кишин і міста Коростень, що на Житомирщині, були транспортовані продукти харчування і питна вода загальною вагою майже 2,5 тонни. Їх отримали територіальний центр соціального обслуговування та міський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці відповідно. Аналогічна гуманітарна допомога була доставлена до селищ міського типу Короп та Сосновиця, а також до міста Новгород-Сіверський на Чернігівщині. Місцеві територіальні центри соціальної допомоги отримали майже 2 тонни продуктів харчування та питної води. Загальна вага гуманітарних вантажів склала 4,5 тонни. Нагадаємо, раніше «ТЕДІС Україна» увійшов до ТОП-30 компаній, які вкладають в обороноспроможність країни.

В липні Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо», створений компанією «ТЕДІС Україна», продовжив систему співпрацю з благодійним фондом Let’s Help.

Були виконані безкоштовні доставки гуманітарної допомоги, наданої Фондом, з Києва до Житомирської та Чернігівської областей.

Зокрема, до села Кишин і міста Коростень, що на Житомирщині, були транспортовані продукти харчування і питна вода загальною вагою майже 2,5 тонни. Їх отримали територіальний центр соціального обслуговування та міський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці відповідно.

Аналогічна гуманітарна допомога була доставлена до селищ міського типу Короп та Сосновиця, а також до міста Новгород-Сіверський на Чернігівщині. Місцеві територіальні центри соціальної допомоги отримали майже 2 тонни продуктів харчування та питної води.

Загальна вага гуманітарних вантажів склала 4,5 тонни.

Нагадаємо, раніше «ТЕДІС Україна» увійшов до ТОП-30 компаній, які вкладають в обороноспроможність країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: