fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ТЕДІС» допоміг з транспортуванням гуманітарного вантажу БФ «Твоя опора»

02/ 08/ 2022
  Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо», ініційований в березні цього року компанією «ТЕДІС Україна», виконав нові безкоштовні доставки гуманітарної допомоги для благодійного фонду «Твоя опора». Зокрема, з Києва до селища міського типу Брюховичі (Львівська область) була доставлена побутова хімія для  комунального закладу Львівської обласної ради «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая». Загальна вага вантажа – 200 кілограмів. Аналогічна гуманітарна допомога відправилася зі столиці до Харкова на адресу громадської організації «Чесний Хаб». Її вага склала 400 кілограмів. Раніше в липні волонтери «ТЕДІС» на замовлення БФ «Твоя опора» доставили з Києва до Львову одну тонну побутової хімії до притулку для переселенців. Також з Ужгороду до лікарні в місті Вознесенськ (Миколаївська область) була поставлена одна тонна медикаментів та виробів медичного призначення.

Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо», ініційований в березні цього року компанією «ТЕДІС Україна», виконав нові безкоштовні доставки гуманітарної допомоги для благодійного фонду «Твоя опора».

Зокрема, з Києва до селища міського типу Брюховичі (Львівська область) була доставлена побутова хімія для  комунального закладу Львівської обласної ради «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая». Загальна вага вантажа – 200 кілограмів.

Аналогічна гуманітарна допомога відправилася зі столиці до Харкова на адресу громадської організації «Чесний Хаб». Її вага склала 400 кілограмів.

Раніше в липні волонтери «ТЕДІС» на замовлення БФ «Твоя опора» доставили з Києва до Львову одну тонну побутової хімії до притулку для переселенців. Також з Ужгороду до лікарні в місті Вознесенськ (Миколаївська область) була поставлена одна тонна медикаментів та виробів медичного призначення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: