fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Чому талановиті спеціалісти залишають Україну?

23/ 02/ 2018
  Запрошуємо членів Асоціації та представників ЗМІ взяти участь у Круглому столі Асоціації «Демографічна ситуація та людський капітал в Україні». Ця подія запланована на 28 лютого і відбудеться в офісі Асоціації. Старт о 10:00. Чому талановиті спеціалісти залишають Україну у пошуках нових можливостей за кордоном? Що ми повинні зробити, щоб вони залишилися в нашій країні? Дефіцит професіоналів у корпоративному та промисловому секторах, зростання міграційної активності, нестабільність навколишнього середовища на ринку праці – всі ці фактори відображають сучасну реальність України. Саме тому ми вирішили обговорити причини цієї проблеми нашого суспільства та, звичайно, подумати про можливі рішення. Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше деталей! Зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни у розкладі. Для акредитації пишіть на pr@eba.com.ua або телефонуйте 044 496 06 01. До зустрічі!

Запрошуємо членів Асоціації та представників ЗМІ взяти участь у Круглому столі Асоціації «Демографічна ситуація та людський капітал в Україні».

Ця подія запланована на 28 лютого і відбудеться в офісі Асоціації. Старт о 10:00.

Чому талановиті спеціалісти залишають Україну у пошуках нових можливостей за кордоном? Що ми повинні зробити, щоб вони залишилися в нашій країні?

Дефіцит професіоналів у корпоративному та промисловому секторах, зростання міграційної активності, нестабільність навколишнього середовища на ринку праці – всі ці фактори відображають сучасну реальність України.

Саме тому ми вирішили обговорити причини цієї проблеми нашого суспільства та, звичайно, подумати про можливі рішення.

Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше деталей!

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни у розкладі.

Для акредитації пишіть на pr@eba.com.ua або телефонуйте 044 496 06 01.

До зустрічі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: