fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Takeda завершила процес придбання Shire

16/ 04/ 2019
  На початку року Takeda (Takeda Pharmaceutical Company Limited) оголосила про придбання компанії Shire (Shire plc). Цей крок прискорив трансформацію Takeda у глобальну біофармацевтичну науково-дослідницьку компанію, яка наразі масштабувала свою географію присутності та зайняла лідируючі позиції в Японії та США. Сьогодні компанія надає доступ пацієнтам до інноваційних лікарських засобів приблизно у 80 країнах. Зусилля Takeda в галузі науково-дослідницьких розробок зосереджені на чотирьох терапевтичних напрямах — онкології, гастроентерології, неврології та рідкісних захворюваннях. Компанія також націлена на розробку і дослідження препаратів у напрямах «вакцини» і «терапія дериватами плазми крові». Посилений та обєднаний науково-дослідницький досвід Takeda дозволяє компанії створити більш широке та надійне портфоліо препаратів, а також сфокусуватися на інноваціях у медицині. Загальний річний дохід компанії — понад 30 млрд доларів США. За словами Кристофа Вебера, Президента і виконавчого директора Takeda, процес інтеграції двох компаній в одну майже завершено. Операційна модель, затверджена у вересні 2018 року, стала надійним фундаментом для здійснення спільних планів щодо обєднання. Менеджмент компанії переконаний, що вже протягом 3–5 років після завершення угоди Takeda зможе зберегти свій інвестиційний кредитний рейтинг і повернутися до співвідношення боргу до EBITDA з показником до 2.0.

На початку року Takeda (Takeda Pharmaceutical Company Limited) оголосила про придбання компанії Shire (Shire plc). Цей крок прискорив трансформацію Takeda у глобальну біофармацевтичну науково-дослідницьку компанію, яка наразі масштабувала свою географію присутності та зайняла лідируючі позиції в Японії та США.

Сьогодні компанія надає доступ пацієнтам до інноваційних лікарських засобів приблизно у 80 країнах. Зусилля Takeda в галузі науково-дослідницьких розробок зосереджені на чотирьох терапевтичних напрямах — онкології, гастроентерології, неврології та рідкісних захворюваннях. Компанія також націлена на розробку і дослідження препаратів у напрямах «вакцини» і «терапія дериватами плазми крові». Посилений та об’єднаний науково-дослідницький досвід Takeda дозволяє компанії створити більш широке та надійне портфоліо препаратів, а також сфокусуватися на інноваціях у медицині. Загальний річний дохід компанії — понад 30 млрд доларів США.

За словами Кристофа Вебера, Президента і виконавчого директора Takeda, процес інтеграції двох компаній в одну майже завершено. Операційна модель, затверджена у вересні 2018 року, стала надійним фундаментом для здійснення спільних планів щодо об’єднання. Менеджмент компанії переконаний, що вже протягом 3–5 років після завершення угоди Takeda зможе зберегти свій інвестиційний кредитний рейтинг і повернутися до співвідношення боргу до EBITDA з показником до 2.0.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: