fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Табори для Дітей Героїв 2024

29/ 03/ 2024
  Війна жорстоко обірвала безтурботне дитинство українських дітей. Хтось втратив домівку, школу, друзів, а хтось — батьків. Все це травмуючий досвід, і зцілення потребує часу. БФ Діти Героїв хоче знову подарувати українським  дітям відчуття радості та безпеки. Для цього нам необхідна ваша підтримка! Ви коли-небудь були в дитячому таборі? Якщо так, то ви знаєте, що це місце, де можна знайти нових друзів, отримати позитивний досвід та емоційно перезавантажитися. А табори, до яких ми відправляємо своїх підопічних, — це ще й місце, де діти отримають психологічну допомогу та розпочинають шлях до зцілення. Дізнайтеся більше про ціль проєкту Допоможемо українським дітям забути жахи війни та насолодитися дитинством! З найкращими побажаннями, Тетяна Новицька, CEO БФ Діти Героїв

Війна жорстоко обірвала безтурботне дитинство українських дітей. Хтось втратив домівку, школу, друзів, а хтось — батьків. Все це травмуючий досвід, і зцілення потребує часу.

БФ “Діти Героїв” хоче знову подарувати українським  дітям відчуття радості та безпеки.

Для цього нам необхідна ваша підтримка!

Ви коли-небудь були в дитячому таборі? Якщо так, то ви знаєте, що це місце, де можна знайти нових друзів, отримати позитивний досвід та емоційно перезавантажитися.

А табори, до яких ми відправляємо своїх підопічних, — це ще й місце, де діти отримають психологічну допомогу та розпочинають шлях до зцілення.

Дізнайтеся більше про ціль проєкту

Допоможемо українським дітям забути жахи війни та насолодитися дитинством!

З найкращими побажаннями,

Тетяна Новицька,

CEO БФ “Діти Героїв”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: