fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Tabletochki – Звіт за І квартал 2022 року

20/ 05/ 2022
  Таблеточки продовжують працювати. Війна змінила наші плани та налагоджені програми допомоги, але не нашу місію.  Наймасштабнішим проєктом фонду з початку війни стала евакуація онкохворих дітей за кордон для продовження лікування. Зараз сім’ї, які проходять лікування у кращих світових клініках, потребують фінансової, психологічної і соціальної допомоги — і ми регулярно її надаємо. Також з першого дня війни допомогу отримують і родини, які залишаються в Україні — в тому числі на тимчасово окупованих територіях. Окрім цього, як і більшість українських компаній та організацій, з початку війни ми розширили свою діяльність та реалізували декілька гуманітарних проєктів із забезпечення медикаментами військових та хронічно хворих дорослих.   Сьогодні, коли вся Україна бореться з ворогом, хочеться, аби в цій битві всі ми не забували святкувати свої локальні перемоги — на всіх фронтах. Бо вони надають сили рухатись далі та підсилюють віру у те, що світло завжди перемагає темряву. І цей звіт — про наші з вами спільні перемоги в боротьбі за дитячі та дорослі життя.

Таблеточки продовжують працювати. Війна змінила наші плани та налагоджені програми допомоги, але не нашу місію. 

Наймасштабнішим проєктом фонду з початку війни стала евакуація онкохворих дітей за кордон для продовження лікування. Зараз сім’ї, які проходять лікування у кращих світових клініках, потребують фінансової, психологічної і соціальної допомоги — і ми регулярно її надаємо. Також з першого дня війни допомогу отримують і родини, які залишаються в Україні — в тому числі на тимчасово окупованих територіях.

Окрім цього, як і більшість українських компаній та організацій, з початку війни ми розширили свою діяльність та реалізували декілька гуманітарних проєктів із забезпечення медикаментами військових та хронічно хворих дорослих.  

Сьогодні, коли вся Україна бореться з ворогом, хочеться, аби в цій битві всі ми не забували святкувати свої локальні перемоги — на всіх фронтах. Бо вони надають сили рухатись далі та підсилюють віру у те, що світло завжди перемагає темряву. І цей звіт — про наші з вами спільні перемоги в боротьбі за дитячі та дорослі життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: