fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ситуація на митниці поступово покращується

24/ 01/ 2019
  За повідомленням компаній-членів, станом на другу половину дня 24 січня, ситуація щодо зупинки митного оформлення вантажів на митниці, про яку бізнес говорив раніше, починає врегульовуватись. Так, перевірка митної вартості проходить без затримок і з урахуванням всіх підтверджуючих документів, котрі надає імпортер. Процес митного оформлення вантажів поступово починає розблоковуватись, про що Європейська Бізнес Асоціація отримує інформацію від компаній-членів. Крім того, систему аналізу ризиків підкориговано. Бізнес-спільнота дякує керівництву ДФС за швидку реакцію на проблеми бізнесу. Сподіваємось, в подальшому ДФС буде завчасно інформувати щодо змін в програмному забезпеченні на митниці, які можуть спричинити непередбачувані наслідки для процесу митного оформлення. Крім того, відповідно реагувати у разі виникнення проблем, а компанії зможуть планувати поставки своїх вантажів з урахуванням нестандартних режимів роботи програмного забезпечення митниці. В той же час, бізнес-спільнота буде продовжувати слідкувати за ситуацією та інформуватиме, у разі виникнення змін.

За повідомленням компаній-членів, станом на другу половину дня 24 січня, ситуація щодо зупинки митного оформлення вантажів на митниці, про яку бізнес говорив раніше, починає врегульовуватись.

Так, перевірка митної вартості проходить без затримок і з урахуванням всіх підтверджуючих документів, котрі надає імпортер.

Процес митного оформлення вантажів поступово починає розблоковуватись, про що Європейська Бізнес Асоціація отримує інформацію від компаній-членів. Крім того, систему аналізу ризиків підкориговано.

Бізнес-спільнота дякує керівництву ДФС за швидку реакцію на проблеми бізнесу. Сподіваємось, в подальшому ДФС буде завчасно інформувати щодо змін в програмному забезпеченні на митниці, які можуть спричинити непередбачувані наслідки для процесу митного оформлення. Крім того, відповідно реагувати у разі виникнення проблем, а компанії зможуть планувати поставки своїх вантажів з урахуванням нестандартних режимів роботи програмного забезпечення митниці.

В той же час, бізнес-спільнота буде продовжувати слідкувати за ситуацією та інформуватиме, у разі виникнення змін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: