fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ситуація із зупинкою вантажів на митниці поступово покращується, – ЕВА

10/ 09/ 2020
  Наприкінці минулого тижня до Європейської Бізнес Асоціації почастішали звернення від компаній-членів щодо ситуації з масовою затримкою митного оформлення вантажів на Галицькій та Київській митницях. Було заблоковано вантажі близько сотні компаній, що у звязку з цим мали перебої з виробництвом чи постачанням сировини. Так, Асоціація звернулась до Державної митної служби України з офіційним листом, де акцентувала увагу на дану ситуацію та закликала її врегулювати. На початку цього тижня відбулась зустріч з Андрієм Павловським, т.в.о. Голови Державної митної служби України задля врегулювання даного питання. У розмові з бізнесом пан Павловський пообіцяв 9 вересня провести селекторну нараду задля його вирішення. Крім того, Асоціація передала керівництву ДМС перелік проблемних кейсів задля оперативної реакції - розблокування митного оформлення вантажів, аби не створювати штучні перепони діяльності чесного та прозорого бізнесу в Україні. Також 9 вересня питання щодо ситуації на митниці піднімалось і на засіданні Комітету ВРУ з фінансів, податкової та митної політики. Станом на 10 вересня варто констатувати, що ситуація зрушила з місця – після численних звернень, скарг з боку бізнесу та підняття питання на усіх рівнях більшість вантажів було розблоковано. Водночас, значна кількість скарг від бізнесу щодо блокування митного оформлення вантажів все ж залишається. Існують перестороги, що покращення ситуації може мати тимчасовий характер та бути пов’язаним з ажіотажем, який викликала критика на усіх рівнях влади та в медіа. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Дана ситуація наштовхнула на думку, що ми повертаємось до часів ручного управління на митниці та небажанням добросовісно виконувати свої професійні обов’язки. Дуже хочеться сподіватись, що це лише одиничний випадок і подібна ситуація більше не повториться. Наразі ж бізнес очікує, що решта вантажівок поїде, аби бізнес-процеси у компаній запрацювали належним чином.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Наприкінці минулого тижня до Європейської Бізнес Асоціації почастішали звернення від компаній-членів щодо ситуації з масовою затримкою митного оформлення вантажів на Галицькій та Київській митницях. Було заблоковано вантажі близько сотні компаній, що у зв’язку з цим мали перебої з виробництвом чи постачанням сировини.

Так, Асоціація звернулась до Державної митної служби України з офіційним листом, де акцентувала увагу на дану ситуацію та закликала її врегулювати.

На початку цього тижня відбулась зустріч з Андрієм Павловським, т.в.о. Голови Державної митної служби України задля врегулювання даного питання. У розмові з бізнесом пан Павловський пообіцяв 9 вересня провести селекторну нараду задля його вирішення. Крім того, Асоціація передала керівництву ДМС перелік проблемних кейсів задля оперативної реакції – розблокування митного оформлення вантажів, аби не створювати штучні перепони діяльності чесного та прозорого бізнесу в Україні. Також 9 вересня питання щодо ситуації на митниці піднімалось і на засіданні Комітету ВРУ з фінансів, податкової та митної політики.

Станом на 10 вересня варто констатувати, що ситуація зрушила з місця – після численних звернень, скарг з боку бізнесу та підняття питання на усіх рівнях більшість вантажів було розблоковано. Водночас, значна кількість скарг від бізнесу щодо блокування митного оформлення вантажів все ж залишається.

Існують перестороги, що покращення ситуації може мати тимчасовий характер та бути пов’язаним з ажіотажем, який викликала критика на усіх рівнях влади та в медіа.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Дана ситуація наштовхнула на думку, що ми повертаємось до часів ручного управління на митниці та небажанням добросовісно виконувати свої професійні обов’язки. Дуже хочеться сподіватись, що це лише одиничний випадок і подібна ситуація більше не повториться. Наразі ж бізнес очікує, що решта вантажівок поїде, аби бізнес-процеси у компаній запрацювали належним чином.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: