fbpx

Системний вихід на міжнародні ринки

08/ 11/ 2018
    Важко не помітити, як з феноменальною швидкістю в світі змінюються і з’являються нові сучасні технології; поступова економічна, політична і культурна інтеграція всього світу обєднує суспільство і глобалізує процеси, включаючи міжнародні приватні бізнес-відносини.  Дякуємо Dmytro Shvets за інформативну лекцію Системний вихід на міжнародні ринки, актуальне висвітлення проблемних аспектів теми та доступність викладу інформації. Окрема подяка Start Global за співпрацю! До нових зустрічей!  
01/

 

Важко не помітити, як з феноменальною швидкістю в світі змінюються і з’являються нові сучасні технології; поступова економічна, політична і культурна інтеграція всього світу об’єднує суспільство і глобалізує процеси, включаючи міжнародні приватні бізнес-відносини. 

Дякуємо Dmytro Shvets за інформативну лекцію Системний вихід на міжнародні ринки, актуальне висвітлення проблемних аспектів теми та доступність викладу інформації.

Окрема подяка Start Global за співпрацю!

До нових зустрічей!

 

Спікери

1 / 1
Дмитро Швець
СЕО компанії Start Global, викладач курсу “Стратегія виходу на глобальні ринки” KMBS, засновник освітнього проекту n.cubator
Дмитро Швець

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: