fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Syngenta придбала компанію Cropio

02/ 09/ 2019
  Шановні колеги! З радістю повідомляю вам, що Syngenta розширює своє лідерство у сфері цифрового сільського господарства завдяки придбанню The Cropio Group, що є постачальником цифрових технологій для аграрного сектора і пропонує комплекс інструментів для оперативного управління господарством, що дозволять сільгоспвиробникам приймати своєчасні й обґрунтовані рішення. Платформа Cropio — це інтегроване комплексне програмне рішення, яке забезпечує супутниковий моніторинг, ведення обліку та відстеження обладнання і техніки. Наразі за допомогою платформи Cropio клієнти компанії, які переважно знаходяться в Росії та Україні, управляють земельним банком, що складає майже 10 млн га. Дана угода дозволить розширити наші можливості та сприятиме підвищенню результатів діяльності наших клієнтів у країнах Східної Європи. Придбання Cropio є частиною глобального стратегічного плану з прискорення впровадження інновацій та використання цифрових технологій з метою задоволення потреб клієнтів і ведення ефективної діяльності бізнесів Насіння і Засобів захисту рослин.  Завдяки придбанню Cropio Syngenta стане єдиною аграрною компанією, яка матиме в своєму арсеналі провідні платформи управління сільгоспвиробництвом на чотирьох ключових агроринках у світі: США з Land.db, Бразилія зі Strider, Китай із сучасною сільськогосподарською платформою (MAP) і віднині Східна Європа з Cropio. Значна цифрова присутність у ключових регіонах світу дозволяє компанії Syngenta диференціювати свою продукцію на ринку, допомагаючи сільгоспвиробникам істотно підвищувати врожайність, ефективність і прибутковість. На мій погляд, використання одразу декількох цифрових активів відкриває перед компанією Syngenta колосальні можливості. Крім того, це є ще одним прикладом інвестування в такі необхідні нам для ведення сталого сільського господарства технології. Прошу вас разом зі мною привітати команду Cropio в складі групи компаній Syngenta. З повагою, Ґрег Мейерс Директор із інформаційних систем та цифрових технологій

Шановні колеги!

З радістю повідомляю вам, що Syngenta розширює своє лідерство у сфері цифрового сільського господарства завдяки придбанню The Cropio Group, що є постачальником цифрових технологій для аграрного сектора і пропонує комплекс інструментів для оперативного управління господарством, що дозволять сільгоспвиробникам приймати своєчасні й обґрунтовані рішення.

Платформа Cropio — це інтегроване комплексне програмне рішення, яке забезпечує супутниковий моніторинг, ведення обліку та відстеження обладнання і техніки. Наразі за допомогою платформи Cropio клієнти компанії, які переважно знаходяться в Росії та Україні, управляють земельним банком, що складає майже 10 млн га. Дана угода дозволить розширити наші можливості та сприятиме підвищенню результатів діяльності наших клієнтів у країнах Східної Європи.

Придбання Cropio є частиною глобального стратегічного плану з прискорення впровадження інновацій та використання цифрових технологій з метою задоволення потреб клієнтів і ведення ефективної діяльності бізнесів Насіння і Засобів захисту рослин.  Завдяки придбанню Cropio Syngenta стане єдиною аграрною компанією, яка матиме в своєму арсеналі провідні платформи управління сільгоспвиробництвом на чотирьох ключових агроринках у світі: США з Land.db, Бразилія зі Strider, Китай із сучасною сільськогосподарською платформою (MAP) і віднині Східна Європа з Cropio.

Значна цифрова присутність у ключових регіонах світу дозволяє компанії Syngenta диференціювати свою продукцію на ринку, допомагаючи сільгоспвиробникам істотно підвищувати врожайність, ефективність і прибутковість. На мій погляд, використання одразу декількох цифрових активів відкриває перед компанією Syngenta колосальні можливості. Крім того, це є ще одним прикладом інвестування в такі необхідні нам для ведення сталого сільського господарства технології.

Прошу вас разом зі мною привітати команду Cropio в складі групи компаній Syngenta.

З повагою,

Ґрег Мейерс

Директор із інформаційних систем та цифрових технологій

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: