fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Синергія досвіду Clarity Ukraine та Bravo Design для взірцевих проєктів впровадження Business Central в країнах Європи

04/ 01/ 2024
  Ми розпочали співпрацю з середини 2023 року, щоб інтегрувати наші сильні сторони та досвід для європейських клієнтів. Одним зі спільних проєктів стало впровадження Microsoft Dynamics 365 Business Central для компанії (NDA), яка розробляє виняткові рішення для енерго- та водопостачання, займається управлінням відходами, міським розвитком та захистом довкілля у Німеччині. Замовники отримують розширену кваліфіковану команду оскільки Clarity Ukraine, і Bravo Design мають великий досвід успішних впроваджень ERP-систем для різних галузей. Обєднана команда здатна забезпечити найвищу якість послуг, які оптимізують операції та бізнес-процеси замовників та розкривають справжній потенціал їхнього бізнесу.  Завдяки нашому спільному досвіду ми маємо чудову можливість обслуговувати клієнтів по всій Європі, надаючи їм повну інформаційну та технічну підтримку на кожному з етапів проєкту.  Це партнерство ґрунтується на довірі, прозорості та високій компетентності наших фахівців. І ми вдячні Bravo Design за довіру і розвиток нашого партнерства. «Обєднавши наші зусилля з Clarity Ukraine, ми стали не просто партнерами, а радше каталізаторами трансформаційного розвитку для наших замовників за допомогою сучасних ERP-рішень. Ми раді йти цей шлях разом, щоб допомогти компаніям по всій Європі процвітати завдяки можливостям MicrosoftDynamics 365 Business Central. Ми рекомендуємо Clarity як партнера з впровадження для великої спільноти партнерів Dynamics 365. Разом ми готові розкрити бізнес-потенціал наших клієнтів і допомогти їм швидко та бездоганно досягти поставлених цілей. Сподіваємось на збільшення кількості проєктів наступного року для взаємного зростання», – Беттіна Ленер, генеральний директор BravoDesign.

Ми розпочали співпрацю з середини 2023 року, щоб інтегрувати наші сильні сторони та досвід для європейських клієнтів. Одним зі спільних проєктів стало впровадження Microsoft Dynamics 365 Business Central для компанії (NDA), яка розробляє виняткові рішення для енерго- та водопостачання, займається управлінням відходами, міським розвитком та захистом довкілля у Німеччині.

Замовники отримують розширену кваліфіковану команду оскільки Clarity Ukraine, і Bravo Design мають великий досвід успішних впроваджень ERP-систем для різних галузей. Об’єднана команда здатна забезпечити найвищу якість послуг, які оптимізують операції та бізнес-процеси замовників та розкривають справжній потенціал їхнього бізнесу. 

Завдяки нашому спільному досвіду ми маємо чудову можливість обслуговувати клієнтів по всій Європі, надаючи їм повну інформаційну та технічну підтримку на кожному з етапів проєкту. 

Це партнерство ґрунтується на довірі, прозорості та високій компетентності наших фахівців. І ми вдячні Bravo Design за довіру і розвиток нашого партнерства.

«Об’єднавши наші зусилля з Clarity Ukraine, ми стали не просто партнерами, а радше каталізаторами трансформаційного розвитку для наших замовників за допомогою сучасних ERP-рішень. Ми раді йти цей шлях разом, щоб допомогти компаніям по всій Європі процвітати завдяки можливостям MicrosoftDynamics 365 Business Central. Ми рекомендуємо Clarity як партнера з впровадження для великої спільноти партнерів Dynamics 365. Разом ми готові розкрити бізнес-потенціал наших клієнтів і допомогти їм швидко та бездоганно досягти поставлених цілей. Сподіваємось на збільшення кількості проєктів наступного року для взаємного зростання»,Беттіна Ленер, генеральний директор BravoDesign.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: