fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Supply Chain замовляє 10 автомобілів Tesla

05/ 01/ 2018
  DHL Supply Chain оголосила про замовлення десяти електровантажівок Tesla Class 8 Semi. DHL – один з перших логістичних провайдерів послуг для третіх сторін. що зголосився на придбання цих автомобілів. DHL Supply Chain (DSC) тестуватиме економічну ефективність Tesla Semi та вивчатиме відгуки водіїв. DSC буде випробовувати вантажівки, що будуть доступні в 2019 році, в повсякденній діяльності у головних мегаполісах США. Автомобілі будуть використовуватись для прямих перевезень та клієнтських доставок «день у день», а також для тестування експлуатаційної ефективності на основних маршрутах діяльності DHL та по території США. – Ми в DHL завжди думаємо про майбутнє автоперевезень – будь то думка про завтра, наступний місяць або два наступні роки, коли ці вантажівки вже стануть доступними. – каже Джим Манкмайєр, Президент Транспортного підрозділу DHL Supply Chain Північна Америка. – Це революційний підхід до перевезень, частиною якого ми прагнемо стати для наших клієнтів, суспільства та цілої галузі. Задоволення від роботи для водіїв DHL Supply Chain планує провести оцінювання «впливу на водіїв», а саме – на якість життя та їх задоволення від роботи. DHL Supply Chain у 2017 році провів дослідження ринку праці та виявив суттєвий розрив, що рухається по спіралі та може призвести до дефіциту професіоналів. Також, згідно до Американської асоціації перевізників, нестача водіїв може подвоїтись із 48 000 в 2015 році до майже 100 000 в 2020-му. – Такі фактори, як комфорт та час знаходження в дорозі відіграють значну роль у задоволенні від роботи водія, – додає Манкмайєр. – В процесі оптимізації транспортних маршрутів ми були вражені потенціалом Tesla Class 8 у забезпечені працівників рівнем комфорту та безпеки, що надає можливість водіям опинитись вдома в той самий день. Deutsche Post DHL Group має в планах стати маяком в індустрії електромобілів та лідером ринку «зеленої» логістики. Її ініціатива з автомобільної електрифікації є також частиною амбітної програми GoGreen – проект захисту довкілля, який дозволить DP DHL Group стати першою логістичною компанією, що звела в абсолютний нуль усі шкідливі викиди до 2050 року. Завдячуючи пяти тисячам електричних e-StreetScooter власної розробки і виробництва та близько десяти з половиною тисячам електробайків та електротрайків, DP DHL Group на сьогоднішній день очолює найбільший парк електричного транспорту в Німеччині. Для користі навколишнього середовища та своїх клієнтів компанія планує перевести всю доставку пошти та пакунків на середній строк за допомогою електричних транспортних засобів, що заряджатимуться від електроенергії, виробленої з поновлюваних джерел.

DHL Supply Chain оголосила про замовлення десяти електровантажівок Tesla Class 8 Semi. DHLодин з перших логістичних провайдерів послуг для третіх сторін. що зголосився на придбання цих автомобілів.

DHL Supply Chain (DSC) тестуватиме економічну ефективність Tesla Semi та вивчатиме відгуки водіїв.

DSC буде випробовувати вантажівки, що будуть доступні в 2019 році, в повсякденній діяльності у головних мегаполісах США. Автомобілі будуть використовуватись для прямих перевезень та клієнтських доставок «день у день», а також для тестування експлуатаційної ефективності на основних маршрутах діяльності DHL та по території США.

– Ми в DHL завжди думаємо про майбутнє автоперевезень – будь то думка про завтра, наступний місяць або два наступні роки, коли ці вантажівки вже стануть доступними. – каже Джим Манкмайєр, Президент Транспортного підрозділу DHL Supply Chain Північна Америка. – Це революційний підхід до перевезень, частиною якого ми прагнемо стати для наших клієнтів, суспільства та цілої галузі.

Задоволення від роботи для водіїв

DHL Supply Chain планує провести оцінювання «впливу на водіїв», а саме – на якість життя та їх задоволення від роботи. DHL Supply Chain у 2017 році провів дослідження ринку праці та виявив суттєвий розрив, що рухається по спіралі та може призвести до дефіциту професіоналів. Також, згідно до Американської асоціації перевізників, нестача водіїв може подвоїтись із 48 000 в 2015 році до майже 100 000 в 2020-му.

– Такі фактори, як комфорт та час знаходження в дорозі відіграють значну роль у задоволенні від роботи водія, – додає Манкмайєр. – В процесі оптимізації транспортних маршрутів ми були вражені потенціалом Tesla Class 8 у забезпечені працівників рівнем комфорту та безпеки, що надає можливість водіям опинитись вдома в той самий день.

Deutsche Post DHL Group має в планах стати маяком в індустрії електромобілів та лідером ринку «зеленої» логістики. Її ініціатива з автомобільної електрифікації є також частиною амбітної програми GoGreen – проект захисту довкілля, який дозволить DP DHL Group стати першою логістичною компанією, що звела в абсолютний нуль усі шкідливі викиди до 2050 року. Завдячуючи п’яти тисячам електричних e-StreetScooter власної розробки і виробництва та близько десяти з половиною тисячам електробайків та електротрайків, DP DHL Group на сьогоднішній день очолює найбільший парк електричного транспорту в Німеччині. Для користі навколишнього середовища та своїх клієнтів компанія планує перевести всю доставку пошти та пакунків на середній строк за допомогою електричних транспортних засобів, що заряджатимуться від електроенергії, виробленої з поновлюваних джерел.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: